loading
close
SON DAKİKALAR

İlişkilerde isyan ve başkaldırı zamanı

İlişkilerde isyan ve başkaldırı zamanı
Tarih: 16.02.2016 - 18:45
Kategori: Astroloji

17 Şubat itibariyle Venüs Kova burcuna geçiyor. Özellikle ikili ilişkilerde, özel hayatta daha çok özgürleşmek isteyebiliriz.

17 Şubat itibari ile ilişkileri, aşkı, değeri, sevgiyi sembolize eden Venüs, Oğlak burcundan çıkıp Kova burcuna geçiş yapacak ve bu burçta 12 Mart’a kadar seyahat edecek.

Bu hem ilişki kalitesi hem sevgi ve değer duygusuna ilişkin konularda hayatımızda daha çok Kova sembolizminin çalışacağına işarettir. Venüs astrolojide temel olarak, nasıl sevdiğimiz, nasıl aşık olduğumuz, nasıl değer verdiğimiz, birini nasıl etkilediğimiz, nelerden hoşlandığımız, ilişkilerden beklentilerimiz, çekim gücümüz, nelere değer verdiğimiz, estetik, sanat, yaratıcılıkla ilgili konular, kendi öz değerimiz hakkında bizlere bilgi verir. Venüs artık Kova burcunda seyahat ettiğine göre, 12 Mart‘a kadar bu alanlarda beklentilerimizi biraz daha Kova bir tema karşılayacak demektir.

ÖZGÜRLEŞMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ
Arkadaşlık bağları, sosyalleşme, iletişim kurmak ve fikirlerimizi paylaşmak, fikir birliği oluşturmak, düşüncelerimize uygun düşünce gruplarında, sosyal oluşumlarda yer almak önem kazanır. Orijinal yaratıcı, sıradışı kişilerle bir arada olabilirsiniz böyle insanlarla bir arada olmak bizlere çok daha fazla keyif verir. Özgürlüğünüze ve bağımsızlığınıza kısıtlama gelmesine katlanamayacağınız durumlar olursa güçle itiraz edersiniz, kendi ilkeleriniz veya inançlarınız doğrultusunda hareket etmek isteyeceğiniz bir süreç olacak. Özellikle ikili ilişkilerde, özel hayatta daha çok özgürleşmek isteyebiliriz.

Venüs Kova'da iken modanızı kendiniz yaratın size dikte edilen şeyleri yapmaktan kaçınarak özgün yanınızı ortaya koyabilirsiniz. Bu ay arkadaşlıklar her şeyden önemli olacak. 

Venüs Kova‘da iken modanızı kendiniz yaratın size dikte edilen şeyleri yapmaktan kaçınarak özgün yanınızı ortaya koyabilirsiniz. Bu ay arkadaşlıklar her şeyden önemli olacak. Bazılarınız için belki bir arkadaşlık aşka dönüşebilir veya sevdiklerinizle oldukça aynı paralelde düşünüp davrandığınız arkadaşça bir dönem olacaktır. İnternet aşkı bulabilir, hümanizm, gruplar ve dernekler, kulüpler ve organizasyonlarda yer alabilir, kendi prensiplerinizi hararetle savunabilirsiniz. Düşündüğünüzü net ve açık bir biçimde ortaya koyma zamanındayız, ilişkilerinizi de bu değer ve ilkelere göre isterseniz yeniden şekillendirebilirsiniz.

Özel hayatımızda daha önce yapmadığımız, denemediğimiz sıra dışı, farklı, değişik şeyler yapmak isteyebiliriz. Yada belki ilişkilerimizde biraz delilik yapmak için iyidir. İlişkilerde bizi etkileyen şey daha çok zihinsel konular olacaktır. Birinin fiziksel olarak çok güzel veya çok yakışıklı olmasından çok, entelektüel oluşu, fikirleri, konuşması daha etkileyici ve tahrik edici olacaktır.

Venüs artık Kova burcunda seyahat ettiğine göre, 12 Mart'a kadar bu alanlarda beklentilerimizi biraz daha Oğlak bir tema karşılayacak demektir.

Tabii bu dönem başlayan ilişkilerde belli taahhütlerin altına girmek isteyebiliriz, sözler vermek, bağlayıcı unsurlar bizi biraz korkutabilir de. Bu yüzden birine evlenme teklif edecekseniz en az 2 kere düşünmenizi tavsiye ederim. İlişkilerde başkaldırı ve isyan daha çok görülebilir. Özel hayatınızda normalde tölere ettiğiniz konuları artık edemeyebilirsiniz.

GÜZELLEŞME ÇABALARINA DİKKAT

Güzelleşmek için sıra dışı değişik metodlar kullanabiliriz. Yada alışılmışın dışında uygulamalar yaptırabiliriz. Yada daha önce denemediğimiz farklı modeller, renkler, değişik stiller deneyebiliriz. Biraz tarzımızda da kalıplarımızı kırmak isteyebiliriz. Özellikle bu dönem bacaklarınıza daha fazla özen gösterebilirsiniz. Bacaklarınızın güzelliğini ön plana çıkaracak uygulamalar yaptırabilirsiniz. Yada bacaklarınızı güzelleştirmek için. Kendinize epilasyon aletleri alabilir, bacaklarınızda ki fazla yağları yok etmek için masajlar, kremler kullanabilirsiniz.

İŞTE AŞKI BULACAĞIMIZ YERLER

Eğer yalnızsak aşkı, ya arkadaş ortamlarımızdan bulabiliriz. Arkadaşlarımız bizim için çöpçatanlık yapabilir ya da bir süredir arkadaş olduğumuz kişilerle birden daha özel şeyler paylaşmaya başlayabiliriz. Veya dahil olduğumuz sosyal gruplar, dernekler, kulüplerde tanışacağımız kimselerle aşkı hayatımıza çekebiliriz yada bağlı olduğumuz siyasi gruplar yada bir konuda aktivist eylemlerde bulunurken de hayatımızın aşkıyla karşılaşabiliriz.

Dinçer Güner - Sözcü

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları