loading
close
SON DAKİKALAR

Kadın öğrencilerden eski sevgilisini tehdit eden erkeğe dayak!

Kadın öğrencilerden eski sevgilisini tehdit eden erkeğe dayak!
Tarih: 30.03.2016 - 09:43
Kategori: Kadın

Ankara Üniversitesi Dil-Tarih ve Coğrafya Fakültesi'nde kadınlar, kadın bir öğrenciye cinsel saldırıda bulunan Ersel Çetin fakülte içerisinde teşhir etti.

Ankara Üniversitesi Dil-Tarih ve Coğrafya Fakültesi'nde kadınlar, kadın bir öğrenciye cinsel saldırıda bulunan Ersel Çetin fakülte içerisinde teşhir etti. Sosyal medyada kadını değersizleştiren, aşağılayan metinler yayınlayan Çetin'e karşı kadınlar 'Tüm yaşam alanlarımızda; sokakta, kampüste bu zihniyete yer vermeyeceğiz. Teşhir ediyoruz!' dedi.

DTCF Nar Kadın Dayanışması'nın açıklaması:

"Teşhir ediyoruz!

Ankara üniversitesi DTCF Halkbilim öğrencisi Ersel Çetin bir kadın arkadaşımıza cinsel saldırıda bulunmuştur. Bununla kalmayarak kadınlara sözlü tacizini sürdürmekte ısrar etmiştir. Sosyal medya üzerinden kadını aşağılayıcı mesajlar yayınlamıştır.Bizler DTCF kadınları olarak bu olaya sessiz kalmadık ve bu kadın düşmanını kadınların adaletiyle karşılaştırdık. Bu okulda tacizciye ve kadın düşmanlarına yer yok. Tüm yaşam alanlarımızda; sokakta, kampüste bu zihniyete yer vermeyeceğiz. Teşhir ediyoruz!"


BirGün

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları