loading
close
SON DAKİKALAR

Kamu Konfederasyonları Platformu'ndan Kılıçdaroğlu'na ziyaret

Kamu Konfederasyonları Platformu'ndan Kılıçdaroğlu'na ziyaret
Tarih: 12.09.2021 - 09:54
Kategori: Sendika

Kamu Konfederasyonları Platformu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

Ziyarette Kamu Konfederasyonları Platformu Sözcüsü ve Birleşik Kamu-İş Genel Başkanı Mehmet Balık, BASK Genel Başkanı Bayram Zengin, Tüm Memur-Sen Genel Başkanı Mustafa Çopursuz, Hak-Sen Genel Başkanı Ayhan Çivi, Şehit Gazi-Sen Genel Başkan Yardımcısı Tuna Avcı, Anadolu-Sen Genel Başkanı Mustafa Güçlü, Çalışan-Sen Genel Başkan Vekili Menderes Ateş, bulundular.  Görüşmede CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba da bulundu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Kamu Konfederasyonları Platformu Sözcüsü Balık, çalışma yaşamı ve ülkenin genel durumuna ilişkin karşılıklı değerlendirmelerde bulundu. Balık,  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na kamu emekçilerinin sorunlarına ilişkin önerilerini içeren bir rapor sundu. Sürece ilişkin diğer konfederasyon başkanları da düşüncelerini aktardı. 

Görüşmede, konfederasyon başkanları Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin’in  toplu sözleşme ikramiyesinden yararlanma şartını “hizmet kollarında” yüzde 1 örgütlenme barajını koymasına ilişkin CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na fikirlerini ileterek karşılıklı paylaşımda bulundu.  

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları