loading
close
SON DAKİKALAR

Kayıp çocuğu için başvuruları sonuçsuz kalan anne, sesini duyurmak için HDP önündeki eyleme katıldı: Şüphelendiğim kimse yok, belki bir gören olur

Kayıp çocuğu için başvuruları sonuçsuz kalan anne, sesini duyurmak için HDP önündeki eyleme katıldı: Şüphelendiğim kimse yok, belki bir gören olur
Tarih: 10.09.2019 - 16:12
Kategori: Gündem

Diyarbakır'da HDP binası önünde bekleyen annelerden Ayten Elhamam, çocuğunun kaybolmasıyla ilgili şüphelendiği kimsenin olmadığını söyledi.

HDP binası önündeki eyleme yeni katılan annelerden Ayten Elhamam, 2 yıl önce "İşe gidiyorum" diye evden ayrılan ve bir daha kendisinden haber alınamayan oğlu Bayram Elhamam (20) için HDP binası önüne geldiğini açıkladı. Elhamam, elinde oğlu Bayram’ın bir fotoğrafıyla geldiği HDP binası önünde birçok televizyon ve haber ajansına “Şüphelendiğim kimse yok” diye açıklama yaptı. Önce kayıp başvurusu yapan, bir sonuç alamadığından çeşitli televizyon ve ajanslara çıkan ve ATV’de yayınlanan Müge Anlı’nın programına başvuran Elhamam, buralardan bir sonuç alamayınca çok sayıda kameranın bulunduğu HDP binası önüne geldi.

‘ŞÜPHELENDİĞİM KİMSE YOK’

Mezopotamya Ajansı'na konuşan Elhamam, geliş nedenini şöyle anlattı: "Oğlumun siyasetle bir alakası yok. Bende burada bu annelere katıldım, çünkü burada basın çok. Belki bir gören olur diye. Şüphelendiğim kimse yok. Umarım sizin aracılığınızla bir haber alırız. Bende burada bu annelere katıldım, hani basın burada çok, belki bulunur. Oğlum için buradayım. Buraya geldim, ne bileyim belki burada da gören, duyan olur. Şüphelendiğim kimse yok, çünkü ben oğlumu işe yolculadım. Bekliyoruz inşallah bir gören, duyan olur, bize haber verir."

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları