loading
close
SON DAKİKALAR

Kılıçdaroğlu; 'Bu ülkenin namuslu savcılarına son kez sesleniyorum, Deniz Poyraz için Vatansever Cumhuriyet savcılarını göreve çağırıyorum'

Kılıçdaroğlu; 'Bu ülkenin namuslu savcılarına son kez sesleniyorum, Deniz Poyraz için Vatansever Cumhuriyet savcılarını göreve çağırıyorum'
Tarih: 17.06.2021 - 23:28
Kategori: Siyaset

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, HDP İzmir İl başkanlığında çalışan Deniz Poyraz için Cumhuriyet savcılarını göreve çağırdı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu; Bu ülkenin namuslu savcılarına son kez sesleniyorum...

"İyi geceler biraz konuşmamaız lazım. Sabah Rumeli kökenli gençlerimizle buluşmuştum. İnanın çok mutluydum. Rumeliyi Balkanları gelecek planlarını vatanımızı konuştuk. Sonra Deniz'i öldürdüler. İstiyorlarki bu ülkede hiç bir genç mutlu olmasın. Kaçan kaçsın kalanda ölsün. Kahvaltı ederken Deniz'i öldürdüler sevgili halkım. Katlettiler kızımızı.

Onun için bu gece namuslu savcılara son çağrımı yapacağım. Bu gece bu ülkenin mert ve vatansever savcılarına son kez sesleniyorum. Biliyorum azınlıkta kalsanızda hala vatansever olanlarınız var. Hala oradasınız. Partileştirdiler savcılıkları. Ama hepinizi hala bitiremediler. Az kaldınız ama oradasınız. Hala kalbiniz bu ülke için çarpıyor. Biliyorum bu talebim tüm emeğinize mal olabilir. Sürebilirler sizi. Men edebilirler mesleğinizden. Ama aynı zamanda biliyorum ki içiniz içinize sığmıyor. Siz bu ülkenin evlatlarısınız, Atatürk'ün ruhu hala içinizde yaşıyor. Bu ülkenin namuslu evlatları. Vaktimiz hızla daralıyor soruşturma açmaz iseniz daha çok provokasyonla karşı karşıya kalacak ülkemiz. Daha çok Denizlerin canına kastedilecek. Unutmayın dünyada bizi haydut devlet konumuna düşürmek isteyen düşmanlarımız da var. Onların dümenine siz de istemeden su taşımış olacaksınız. Onların dümenine su taşıyan kırkharamilere susarak siz de destek olacaksınız. İlk soracağınız soru 10 Milyon Euro'yu Ankara'da kimin için istediler. 

İşte o sorunun yanıtı sizi Deniz'in katillerine kadar götürecek. İyi Geceler."

Kaynak : istanbulgercegi.com - Dilfiraz Değerli

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları