loading
close
SON DAKİKALAR

Kılıçdaroğlu gece evinin mutfağından gençlere seslendi; 'bunlar gidici, biz iktidara geliyoruz, sizden çalınan ne varsa hepsini alıp size vereceğim'

Kılıçdaroğlu gece evinin mutfağından gençlere seslendi; 'bunlar gidici, biz iktidara geliyoruz, sizden çalınan ne varsa hepsini alıp size vereceğim'
Tarih: 17.04.2021 - 01:05
Kategori: Siyaset

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gece 12'den sonra evinin mutfağından gençlere seslendi; Kılıçdaroğlu sosyal medya sayfasından bir video paylaştı; Yıllardır troll orduları ile algı oluşturmaya çalışıyorlar, artık bunları yemeyin gençler! dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gece 12'den sonra evinin mutfağından gençlere seslendi; Yıllardır troll orduları ile algı oluşturmaya çalışıyorlar, artık bunları yemeyin gençler! dedi.
 
Kılıçdaroğlu yaptığı videolu paylaşımda; "Sevgili gençler saat 12'yi geçti. Bu kez size evimin mutfağından sesleniyorum. Biliyorum bu paylaşımın altına bir süre sonra troll ordusu saldıracak. Neymiş efendim Kılıçdaroğlu muhalefet yapamıyormuş. Neymiş efendim Kılıçdaroğlu liderlik yapamıyormuş. E haklılar 128 Milyar Dolar ezberlerini bozdu. Bakın sevgili geçler sizden bir isteğim var. Bir daha ifade edeyim sizden bir isteğim var; bunları artık yemeyin! Çünkü bunlar gidici. Biz iktidara geliyoruz. Size sözüm söz sizden çalınan ne varsa hepsini alıp size vereceğim. Çünkü ben sizleri çok seviyorum."
 
Kaynak : wwww.istanbulgercegi.com - Dilfiraz Değerli

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları