loading
close
SON DAKİKALAR

Kılıçdaroğlu nikah şahidi oldu

Kılıçdaroğlu nikah şahidi oldu
Tarih: 02.11.2019 - 12:31
Kategori: Gündem

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener'in kızı Beyza Şener ile Melih Sönmez’in nikah törenine, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte katıldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener'in kızı Beyza Şener ve Mehmet Sönmez çiftinin düğün törenine katılarak, nikah şahitliği yaptı.

Akman Rönesans Nikah ve Balo Salonu'nda Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen'in kıydığı nikahta çiftin şahitliklerini, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ve Anayasa Mahkemesi eski Başkanı Haşim Kılıç yaptı.

Abdüllatif Şener sosyal medya hesabından teşekkür mesajı paylaşarak "Kızım Beyza’nın nikah şahitleri, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ve Anayasa Mahkemesi eski başkanı Haşim Kılıç başta olmak üzere, Düğünümüze gelerek, çiçek ve telgraf göndererek katılan tüm dostlarımıza teşekkür ederim" ifadelerini kullandı. 

 

Kaynak : Vişne Haber Ajansı-www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları