loading
close
SON DAKİKALAR

Kılıçdaroğlu, TBMM'deki makamında Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağrıcı ve heyetini kabul etti

Kılıçdaroğlu, TBMM'deki makamında Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağrıcı ve heyetini kabul etti
Tarih: 06.04.2022 - 10:57
Kategori: Sendika

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağrıcı ve Yönetim Kurulu Üyeleri TBMM'de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret ettiler.

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağrıcı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Bölge Başkanları ile Türkiye Büyük Millet Meclisinde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu CHP İstanbul Milletvekili Yüksel Mansur Kılınç’ın eşliğinde ziyaret ettiler.

Güvenlik-İş Sendikası yaptığı açıklamada; Gerçekleşen görüşmede Sendikamızın çalışmaları, özel güvenlik görevlilerinin sorunları ve meslektaşlarımızın hayatında önemli değişikliklere olumlu bir şekilde katkı sağlayacak olan her türlü konu geniş bir şekilde istişare edildi. Beşikten mezara insan hayatının her evresinde görev yapan özel güvenlik emekçilerinin güncel konularını görüşüldüğünü söyleyen Genel Başkanımız Ömer Çağrıcı, özel güvenlik görevlilerinin Devletimizin emrinde, milletimizin hizmetinde 7/24 görev yapıyor. Ziyaretimizden memnuniyet duyduklarını belirten Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na ilgisi ve duyarlılığından dolayı Güvenlik-İş Sendikamız ve şahsım adına teşekkür ederim'' dedi.

Özel güvenlik işçilerinin en önemli temsilcisi olan Güvenlik-İş Sendikasının ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirten CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, güvenlik alanının çok önemli olduğunu kaydetti. Kılıçdaroğlu, CHP’nin özel güvenlik görevlilerinin sorunlarının çözümüne yönelik yapılacak çalışmalara destek vereceğini de belirtti.

Görüşmenin sonunda CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na kuzu derisine basılan Türk Bayrağı hediye edildi.

Kaynak : wwww.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları