loading
close
SON DAKİKALAR

Kılıçdaroğlu ve Akşener Beylikdüzü Belediyesinin 34 yeni projesinin açılış, temel atma ve tanıtım toplantısına katılacak

Kılıçdaroğlu ve Akşener Beylikdüzü Belediyesinin 34 yeni projesinin açılış, temel atma ve tanıtım toplantısına katılacak
Tarih: 06.01.2022 - 15:17
Kategori: Yerel

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık belediyesinin 34 projesinin tanıtımını, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun katılımı ile 7 Ocak 2022 Cuma günü Saat; 10.00'da gerçekleştirecek.

Beylikdüzü Belediyesi, 20 park ile 14 tesisi ilçeye kazandırıyor. İki farklı noktada gerçekleşecek toplu açılış ve temel atma törenlerineCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık ile ilçe protokolü katılım sağlayacak. 

İlk ayağı Dereağzı Mahallesi’nde gerçekleşecek törenler kapsamında; Beylikdüzü Afet Anı Koordinasyon ve Lojistik Merkezi, Beylikdüzü Mutfak, Afet Sonrası Kapalı Barınma Alanı ve Lojistik Destek Merkezi, Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi, Gürpınar Aşık Veysel Kütüphane ve Etüt Merkezi, Beylikdüzü Geri Dönüşüm İşçileri Destek Projesi ve Atık Ara Depolama Merkezi ile 20 parkın açılışı gerçekleşecek. Ayrıca Yakuplu Anne-Çocuk Merkezi ve beş kreşin de temeli atılırken, atanamayan genç öğretmenler için sembol haline gelen Öğretmen Fedai Altun’un ismini taşıyan kapalı spor tesisinin de tanıtımı yapılacak.

Törenin ikinci ayağında ise Gürpınar Polis Merkezi Amirliği ile Beylikdüzü Müftülüğü, Mevlana Camii Kur’an Kursu ve Taziye Evi hizmete açılacak. Törenler, Beylikdüzü Belediyesi sosyal medya hesaplarının yanı sıra KRT, Tele1 ve Tv5 ekranlarından da canlı olarak izlenebilecek.

TARİH: 07 Ocak 2022 Cuma 

Toplu Açılış ve Temel Atma Etkinliği - 1

SAAT: 10.00

YER: Beylikdüzü Afet Anı Koordinasyon ve Lojistik Merkezi

ADRES: Dereağzı Mahallesi, Korukent Caddesi, Melda Sokak, Beylikdüzü / İstanbul

Canlı Yayın Frekans Bilgileri: 

Uydu: TURKSAT

Frekans: 11690

Sembol: 3.333

Polarizasyon: Horizontal

Fec: 3/4

HD

Toplu Açılış Etkinliği - 2

SAAT: 11.50

YER: Gürpınar Polis Merkezi Amirliği

ADRES: Adnan Kahveci Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi, Beylikdüzü / İstanbul

Canlı Yayın Frekans Bilgileri: 

Uydu: TURKSAT

Frekans: 11690

Sembol: 3.333

Polarizasyon: Horizontal

Fec: 3/4

Kaynak : www.istanbulgercegi.com - Dilfiraz Değerli

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları