loading
close
SON DAKİKALAR

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a: Sen bir beka sorunusun

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a: Sen bir beka sorunusun
Tarih: 20.08.2021 - 16:32
Kategori: Siyaset

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Afgan göçmenler konusunda kendisine yönelik sözlerine tepki gösterdi.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medyadan yayımladığı mesajlarda, Erdoğan'ın göçmenler hakkındaki açıklamalarına değinerek, "Bir dediğin diğer dediğini tutmuyor. Ne söylediğinin farkında değilsin" dedi.

Kılıçdaroğlu'nun sosyal medya hesabından yayımladığı mesajlar şöyle:

Namazdan çıkıyorsun, avluda küfür kıyamet... Ne diyeceğimi gerçekten bilmiyorum. Milletin aklıyla, değerleriyle, alay eden sensin Erdoğan!

Bir televizyon programında “sığınmacı alacağız, bu bir cibilliyet meselesi” diyorsun; yarım saat sonra uyanıp "sınırlara duvar örüyoruz" diyorsun. Bir dediğin diğer dediğini tutmuyor. Ne söylediğinin farkında değilsin.

Erdoğan, yineliyorum: Gel milletimize dönelim, onlar söylesinler; bu ülkeye akın akın sığınmacı geliyor mu, gelmiyor mu? Etraflarına bakarak mahallelerinden söylesinler, belli ki sen saraylardan göremiyorsun.

Özetle Erdoğan, sen bir beka sorunusun. Ülkenin demografik yapısını alenen tehlikeye attın. Seçimden de kaçtığın için, halkımız sana gerçek fikrini “şimdilik” iletemiyor. Ama gün gelecek göreceksin, sen de gerçekle yüzleşeceksin!

 

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları