loading
close
SON DAKİKALAR

Kılıçdaroğlu'ndan Mersin mitingi açıklaması: Vali Cumhuriyet Meydanı'nı yasaklıyor, mitingimizi yapacağız vali de Erdoğan da görecek

Kılıçdaroğlu'ndan Mersin mitingi açıklaması: Vali Cumhuriyet Meydanı'nı yasaklıyor, mitingimizi yapacağız vali de Erdoğan da görecek
Tarih: 27.11.2021 - 13:59
Kategori: Siyaset

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Mersin Valiliği'nin CHP'nin Cumhuriyet Meydanı'nda miting yapmasını engellemesine ilişkin soruyu, "Mitingimizi yapacağız. Vali de görecek, Erdoğan da görecek, herkes görecek" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yenimahalle Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde düzenlenen "İkinci Yüzyılda Eğitim Hakkı Çalıştayı"nın ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

CHP lideri, Mersin mitinginin valilik tarafından engellenmesine ilişkin soruya şu yanıtı verdi:
Mitingimizden niye rahatsız oluyorlar, anlamakta zorluk çekikyorum. Demek ki bir kusurları var. Sayın Vali Cumhuriyet Meydanı'nı yasaklıyor? Başka bir yer göstermiş. Mitingimizi yapacağız. Vali de görecek, Erdoğan da görecek, herkes görecek. Önümüze engeller koyabilirler, engeller çıkarabilirler ama bilmeleri gerekiyor, biz bütün engelleri aşmasını bilen bir partinin mensubuyuz, bu gelenekten geliyoruz. Hiçkimse meraklanmasın. Erdoğan da çok iyi öğrensin, geliyor gelmekte olan."
Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları