loading
close
SON DAKİKALAR

Kılıçdaroğlu’ndan yangın felaketi ile mücadeleye destek veren 165 belediye başkanına teşekkür mektubu

Kılıçdaroğlu’ndan yangın felaketi ile mücadeleye destek veren 165 belediye başkanına teşekkür mektubu
Tarih: 17.08.2021 - 16:27
Kategori: Siyaset

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya ve Muğla’nın ilçelerinde yoğunlaşan yangın felaketi ile mücadeleye destek veren belediye başkanlarına teşekkür mektubu gönderdi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin yanı sıra, AKP, MHP ve TKP yönetiminde bulunan, toplam 165 belediyeye gönderilen mektuba “Ülke olarak, Cumhuriyet tarihimizin en büyük orman yangınlarıyla karşı karşıya kaldık. Antalya ve Muğla başta olmak üzere pek çok ilimizde meydana gelen yangınlarda; vatandaşlarımızı, ormanlarımızı, canlılarımızı kaybettik.” ifadesi ile başlayan CHP lideri Kılıçdaroğlu, “Bu tür durumlarda en çok ihtiyaç duyduğumuz şey, siyasi çekişmeleri bir kenara bırakarak, birlik ve beraberlik içinde hareket etmektir. Yangınla mücadelede, orman personelimizden belediye çalışanlarına, emniyet ve sağlık ekiplerimizden gönüllü vatandaşlarımıza kadar pek çok kesim, işte bu duygularla görev yaptı. Büyük fedakârlıklar göstererek, canla başla çalışan her bir insanımıza minnet borçluyuz.” dedi.
“Ülkemizin dört bir yanındaki yerel yönetimlerimizin de dayanışma bilinciyle yangın bölgelerine yardım elini uzattı. Sizler de belediye olarak sunduğunuz katkılarla bu büyük mücadelenin içinde yer aldınız.” diyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu teşekkür mektubunu “Ülkemizin orman yangınlarıyla mücadelesine verdiğiniz destek nedeniyle, sizlere ve mesai arkadaşlarınıza en içten şükranlarımı sunarım. Bir daha bu acıları yaşamamak dileğiyle, saygı ve sevgilerimi iletir, çalışmalarınızda başarılar dilerim.” diyerek noktaladı.

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları