loading
close
SON DAKİKALAR

Mahmut Orhan'dan iki perdelik müzik şöleni

Mahmut Orhan'dan iki perdelik müzik şöleni
Tarih: 14.10.2021 - 08:56
Kategori: Kültür & Sanat

Dünya çapında elektronik müzik alanında önemli projelere imza atan Mahmut Orhan, ‘İstanbul Kavuştayı’ kapsamında Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda hayranlarıyla buluşuyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden KÜLTÜR AŞ tarafından düzenlenen İstanbul Kavuştayı, canlı performanslarla İstanbulluları buluşturmaya devam ediyor. Türk elektronik müziğin önde gelen isimlerinden Mahmut Orhan, etkinlik kapsamında Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

Uluslararası sahnelerde markalaşan prodüktör/DJ, Türkiye’nin ilk orkestral canlı elektronik müzik performansı için çoklu orkestra ile 24 Ekim Pazar günü saat 21.00'de müzikseverlere deneyim ve eğlence dolu bir gece yaşatacak.

Orhan, iki perdeden oluşacak performansın ilk perdesinde eşsiz bestelerini özgün notalar ile buluşturacak. Sanatçı ikinci perdede ise DJ masasındaki ustalığını sergileyecek. Etkinlik boyunca müziğe eşlik eden görsel şovlar, hem işitsel hem de görsel deneyimi zirveye taşıyacak.

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları