loading
close
SON DAKİKALAR

Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu Ankara'da bir araya geldi

Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu Ankara'da bir araya geldi
Tarih: 06.12.2022 - 22:59
Kategori: Yerel

İBB Ekrem İmamoğlu ve ABB Başkanı Mansur Yavaş Ankara'da bir araya geldi. İki isim de görüşmenin ardından sosyal medya hesaplarından art arda paylaşımlarda bulundu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş Ankara'da bir araya geldi. İki isim de görüşmenin ardından sosyal medya hesaplarından art arda paylaşımlarda bulundu.

İBB Başkanı İmamoğlu ile ABB Başkanı Yavaş, Ankara'da bir araya geldi. Görüşmenin ardından birlikte oldukları fotoğrafı kendi sosyal medya hesaplarından paylaşan Yavaş ve İmamoğlu, "ABB ve İBB ortak çalışma kültüründen beslenerek büyümeye devam edecek" diye yazdı.

Paylaşılan ortak mesajda, "Bugün Başkent’imizde, Ankara’mızın değerli başkanı Mansur Yavaş ile örnek belediyecilik uygulamaları, yerel yönetimler ve sosyal belediyecilik üzerine faydalı bir sohbet gerçekleştirdik. ABB ve İBB ortak çalışma kültüründen beslenerek büyümeye devam edecek.

Bugün Başkent’imizde, İstanbul’umuzun değerli başkanı Ekrem İmamoğlu ile örnek belediyecilik uygulamaları, yerel yönetimler ve sosyal belediyecilik üzerine faydalı bir sohbet gerçekleştirdik. ABB ve İBB ortak çalışma kültüründen beslenerek büyümeye devam edecek." denildi.

 

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları