loading
close
SON DAKİKALAR

MSB; Pençe-Kilit Operasyonu Bölgesinde 4 askerimiz şehit oldu

MSB; Pençe-Kilit Operasyonu Bölgesinde 4 askerimiz şehit oldu
Tarih: 26.11.2022 - 21:47
Kategori: Yaşam

Milli Savunma Bakanlığından yapılan ikinci açıklama; "Pençe-Kilit Operasyonu Bölgesinde Dört Kahraman Silah Arkadaşımız Şehit Oldu" denildi.

Milli Savunma Bakanlığı açıklamasında; "Pençe-Kilit Operasyonu Bölgesinde İki Kahraman Silah Arkadaşımız Şehit Oldu" denildi.

MSB'den yapılan açıklamada;

"Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde, 26 Kasım 2022 tarihinde bölücü terör örgütü mensupları tarafından  açılan taciz atışı sonucu kahraman silah arkadaşlarımız P.Uzm.Çvş. Eyyüp UĞURLU ve P.Söz.Er Mehmet DEMİR şehit olmuş, üç kahraman silah arkadaşımız da yaralanmıştır. Yaralılarımız derhâl hastaneye sevk edilerek tedavilerine başlanmıştır.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet; kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralılarımıza da acil şifalar dileriz." denildi.

MSB'den yapılan yeni açıklamada;

"Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde, 26 Kasım 2022 tarihinde bölücü terör örgütü mensupları tarafından  açılan taciz atışı sonucu kahraman silah arkadaşlarımız P.Uzm.Çvş. Eyyüp UĞURLU, P.Söz.Er Mehmet DEMİR ve P.Söz.Er Hakan KÖROĞLU şehit olmuş, iki kahraman silah arkadaşımız da yaralanmıştır. Yaralılarımız derhâl hastaneye sevk edilerek tedavilerine başlanmıştır.

Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde 26 Kasım 2022 tarihinde yıldırım düşmesi sonucu yaralanan kahraman silah arkadaşımız P. Uzm. Çvş. Mustafa IŞIK, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştur.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olaylarda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet; kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralılarımıza da acil şifalar dileriz." denildi

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları