loading
close
SON DAKİKALAR

Murat Ağırel'in 'Vurgun- Parsel Parsel 2' kitabı 15 Aralık'ta çıkıyor

Murat Ağırel'in 'Vurgun- Parsel Parsel 2' kitabı 15 Aralık'ta çıkıyor
Tarih: 14.12.2021 - 17:46
Kategori: Gündem

Gazeteci Murat Ağırel'in Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin eski başkanı Melih Gökçek dönemine ait yolsuzluklarla ilgili yazdığı kitabı "Vurgun- Parsel Parsel 2" raflardaki yerini alıyor.

Gazeteci Murat Ağırel, Melih Gökçek dönemine ait şaibeli ihaleler ile Gökçek'in ilişkilerini kaleme aldığı Parsel Parsel kitabı şubat ayında çıkmıştı.

Ağırel'in Gökçek'le ilgili kaleme aldığı Kırmızı Kedi Yayınevi'nden çıkan "Vurgun-Parsel Parsel 2" isimli kitabı da 15 Aralık Çarşamba günü raflardaki yerini alıyor.

Murat Ağırel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Ankara Belediye Meclis üyelerine verilen rüşvetler, Milletin parası ile evini donatan yöneticiler, Ankara Büyükşehir Belediyesini yöneten teröristler… "Parsel Parsel-2 VURGUN" 15 Aralık Çarşamba günü kitapçılarda" ifadelerini kullandı.

Kırmızı Kedi Yayınevi'nin sahibi Haluk Hepkon da sosyal medya hesabından kitabın tanıtımını şu sözlerle yaptı:
"Adettendir, yılbaşında her yayınevi bir şeyler yapar. Kırmızı Kedi olarak bu sene alışılmışın dışına çıktık, Melih Gökçek ve Ankaralılar için çok güzel bir yılbaşı hediyesi hazırladık. Umarım beğenirsiniz..."

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları