loading
close
SON DAKİKALAR

Okan Bayülgen: Tamer Karadağlı’nın davranışlarından yana değilim ama...

Okan Bayülgen: Tamer Karadağlı’nın davranışlarından yana değilim ama...
Tarih: 17.10.2021 - 16:38
Kategori: Magazin

“Bugünlerde bu linç etme işi çok tehlikeli. belli ki orada bir organizasyon problemi var. Adam da saksı gibi durmak zorunda kalmış” diye konuşan Okan Bayülgen, “Onları tanıyan bizler yüzde yüz linç etmek yerine daha dengeli davranmayı ve anlamayı tercih ediyoruz” ifadelerini kullandı. ...

Ünlü Şovmen Okan Bayülgen fenomenler polemiğinin ardından Haber Global’de yayınlanan ‘Uykusuzlar Kulübü’ adlı televizyon programında Tamer Karadağlı ve Mehmet Ali Erbil üzerinden yürüyen tartışmalar ilgili konuştu.

Tamer Karadağlı yorumu: Belli ki orada bir organizasyon problemi var

Okan Bayülgen, 58. Antalya Altın Portakal Film Festivali Ödül Töreni’nde Tamer Karadağlı ile Nihal Yalçın arasında yaşanan gerilime de değindi:

  • “Bugünlerde bu linç etme işi çok tehlikeli. Onları tanıyan bizler yüzde yüz linç etmek yerine daha dengeli davranmayı ve anlamayı tercih ediyoruz. Tamer Karadağlı’nın davranışlarından yana değilim ama belli ki orada bir organizasyon problemi var. Adam da saksı gibi durmak zorunda kalmış.”
  •  
  • “Benim neslimin bunu anlamasına imkan yok”

Bayülgen, meslektaşı Mehmet Ali Erbil’in Ece Ronay tarafından taciz iddiasıyla suçlanmasıyla ilgili şunları söyledi:

  • “Mehmet Ali, ilk defa kibar, romantik bir mesaj attı, ya da asistanı attı. Mehmet Ali’nin başı ‘Seninle uyumak istiyorum’ dediği için belaya girdi. Benim neslimin bunu anlamasına imkan yok. Yaş alırken duygusallaştı herhalde dedim, ama bu tam ters etki yarattı.”

Sözlerini, Erbil’in herkesin evine kabul ettiği bir şovmen olması dolayısıyla söylediğini ifade eden Bayülgen, “Beni de linç etmesinler, bunları söylemem de her şeyi onayladığım anlamına gelmiyor” dedi.

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları