loading
close
SON DAKİKALAR

Organica Restaurant Hizmette

Organica Restaurant Hizmette
Tarih: 10.10.2011 - 09:50
Kategori: Seyahat

Manken Tuğçe Güder'in eşi Uğur Karas tarafından inşa edilen Masal Köyü projesi süprizler ile devam ediyor.

Masal Köyü projesi kapsamında geçtiğimiz günlerde köy alanı içerisinde açılan Organica Restaurant ilk günden yoğun ilgi gördü. 

Organik Köy Kahvaltısı ile adını duyurmaya başlayan Organica Restaurant Yalova'da kahvaltıların yeni mekanı olmayı hedefliyor. Kahvaltı başta olmak üzere herşeyin tamamen doğal olarak yapıldığı Restaurantta şömine, kuzine ve toprak fırında hazırlanan yemeklerde farklı bir damak tadı sunuyor.Manken Tuğçe Güder ve Eşi Uğur Karas tarafından gerçekleştirilen Masal Köyü, Türkiye'nin tek ekolojik yaşam alanı olma özelliğini elinde tutuyor.Geçtiğimiz günlerde proje kapsamında köy içine Organica Köy Restaurantı açıldı.İstanbul, Bursa ve Yalova'dan gelen konuklar damak tatlarında unutamayacakları bir yemek yediler. 

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Uğur&Tuğçe Karas çifti " Projemiz tüm hızıyla devam ediyor. 1'inci etaptaki evlerimizin yapımı bitti. Toplam 3 etapta yapılacak olan evlerimize gün geçtikçe ilgi artıyor.Son olarak köyümüz içerisine tamamen Organik bir Restaurant yaptırdık ve işletmesi için köyümüzde yaşayan komşularımızdan yardım istedik. Komşularımızdan Emre Gedik'in işletmesini yaptığı Restaurant da herşey tamamen Organik. Bu muhteşem lezzeti tatmaları için herkesi bekliyoruz" dediler. 

Restaurant işletmecisi Emre Gedik ise " Tamamen Organik bir şekilde hazırlanan köy kahvaltısı'nı tatmak isteyenler Yalova'nın Safran Köyü'nde bulunan Türkiye'nin ilk ve tek ekolojik yaşam alanı "Masal Köyü Sitesi" içerisinde hizmet veren Organica Restaruant'a gelebilirler. Arzu edenler önceden 0530 780 43 97 veya facebook.com/masalkoyu adresinden bizlere ulaşabilirler. " dedi.

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları