loading
close
SON DAKİKALAR

Oyuncu Hazal Kaya'dan Ahmet Hakan'a: 'Senin fikrinin ne önemi var vasat herif'

Oyuncu Hazal Kaya'dan Ahmet Hakan'a: 'Senin fikrinin ne önemi var vasat herif'
Tarih: 06.03.2022 - 22:46
Kategori: Magazin

Oyuncu Hazal Kaya, Instagram'dan yaptığı paylaşımla Ahmet Hakan'a tepki gösterdi. Hazal Kaya "Senin fikrinin ne önemi var vasat herif" notunu paylaştı.

Ahmet Hakan'ın "Hazal Kaya'nın oyunculuğundan nefretimin 5 sebebi" başlıklı köşe yazısına yanıt veren oyuncu Hazal Kaya, Instagram hesabından isim vermeden "Senin fikrinin ne önemi var vasat herif" şeklinde paylaşım yaptı.

Hazal Kaya, Instagram'dan yaptığı paylaşımla Ahmet Hakan'a tepki gösterdi.

Hazal Kaya "Senin fikrinin ne önemi var vasat herif" notunu paylaştı;

"Zamanda yolculuk yapıp 100 yıl öncesine giden bir kadın nasıl doğal olabilir? Böyle bir kurguyu canlandıran bir oyuncu nasıl hayatın olağan akışındaymış gibi gündelik oynayabilir? Bu 100 yıldaki kazanımlarla, kimsesiz tek başına ayakta durmuş özgür bir kadın geçmişte yabancılık çekmeden nasıl var olabilir? Portakalın yuvarlanışını izlediğimiz bir senaryosu yok Pera Palas'ın, organik değil fantastik bir kurgusu var. Ben de performansımı bu detayları dikkate alarak inşa ettim. Beğenmemiş olabilirsiniz, bazılarının eleştirinin adaletine dair terazisi kaymış da olabilir. Ama teraziniz kayarken bedenime, varlığıma nefret içerikli yorumlar yapamazsınız! Hele ayrıcalıklı konumlarını korumak için yeri gelince nasıl sustuklarını bildiklerimiz hiç yapamaz! Haddiniz değil!"

 

 

Kaynak : wwww.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları