loading
close
SON DAKİKALAR

Oyuncu Neslihan Atagül: İki adım atınca yoruluyorum

Oyuncu Neslihan Atagül: İki adım atınca yoruluyorum
Tarih: 03.02.2021 - 16:56
Kategori: Magazin

'Geçirgen bağırsak sendromu' teşhisi koyulan ve önceki gün Etiler'de objektiflere yansıyan oyuncu Neslihan Atagül, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Sağlık durumuyla ilgili konuşan Atagül, "Daha iyiyim. İki adım atınca yoruluyorum ama en azından biraz daha hayata karışmaya başladım" dedi...

Geçirgen bağırsak sendromu' teşhisi koyulan oyuncu Neslihan Atagül, önceki gün eşi Kadir Doğulu ile birlikte Etiler'de görüntülendi.

Muhabirlerin kendisini görüntülendiğini fark eden Doğulu, "Siz nereden çıktınız, pusuya mı yattınız?" şeklinde espri yaptı.

Bağırsak rahatsızlığı nedeniyle zor günler geçiren Atagül, muhabirlerin sorularını yanıtladı.

28 yaşındaki oyuncu, "Daha iyiyim. Gördüğünüz gibi, iki adım atınca yoruluyorum ama en azından biraz daha hayata karışmaya başladım. İyiyim yani" ifadelerini kullandı.

"BÜNYEM KALDIRAMADI"

"4-5 kilo verdim" diyen Neslihan Atagül, diziden ayrılmasıyla ilgili de konuştu.

Hastalığı sebebiyle rol aldığı diziye veda eden Atagül, "Öyle olmak durumunda kaldı. Dinlenmem gerekiyordu. Bünyem pek kaldıramadı yoğun tempoyu. O sebeple ayrıldım" dedi.

Ünlü oyuncu, ardından diziye Tuba Büyüküstün'ün dahil olması ile ilgili, "Hayırlısı olsun, bir şey söylemeyeceğim. İlginiz için teşekkürler" dedi.

Neslihan Atagül, hızla kilo kaybetmesi sonucunda geçtiğimiz hafta hastaneye gitmişti.

Doktorlar, Atagül'e 'Geçirgen bağırsak sendromu' teşhisi koymuştu.

10 gün rapor alan oyuncu, sağlık problemleri nedeniyle rol aldığı diziden de ayrılmıştı.

"TEDAVİM DEVAM EDİYOR"

Sağlık durumu merak edilen Neslihan Atagül, konuyla ilgili şunları söylemişti:

Selamlar herkese. Öncelikle bana attığınız destek mesajları, iyi dilekleriniz, iyi niyetleriniz, ziyaretleriniz, hediyeleriniz, dualarınız ve yanımda olduğunuz için binlerce kez teşekkür ederim. Çok incesiniz, beni yalnız bırakmadınız. Çok sağ olun...

Gördüğünüz gibi fena sayılmam, iyiyim. İyi olmaya da gayret ediyorum bu arada. Birazcık dinlenmeye ihtiyacım vardı, hala var. O yüzden biraz daha dinleneceğim ama iyiyim. Tedavim devam ediyor. Dinlendikçe daha iyi oluyorum.

GEÇİRGEN BAĞIRSAK SENDROMU NEDİR?

Bağırsak hücreleri arasındaki sıkı bağlar filtre görevi görür.

Bu şekilde oluşturulmuş filtreye benzer yapı, bağırsaklardan kana sadece besin öğeleri, su, vitamin-mineraller gibi yararlı bileşenlerin geçmesine izin verir.

Bu sıkı bağların bozulması sonucunda 'Geçirgen bağırsak sendromu' meydana gelmektedir.

KADİR DOĞULU DA BAĞIRSAKLARINDAN SORUN YAŞIYOR

Kadir Doğulu da geçtiğimiz haftalarda sağlığı ile ilgili yaşadığı problemler hakkında konuşmuştu.

Doğulu, konuyla ilgili şunları söylemişti:
"Üç yıldır bağırsaklarımda sıkıntı var. 'İrritabl bağırsak sendromu' deniyor buna. Bununla ilgili coğrafyamı, gıdaları tanımaya başlayınca bedensel bir şifa başladı ve ilaç kullanmadan iyileştim. Doktorlar ilaç bulamadı buna. Kilo kaybettim ama gerçek enerjimi ve gücümü buldum açıkçası. Bana verilen perhiz yaramadı. Sekiz ay içinde yediğim her şeyi yazarak, bana ait bir perhiz sistemi buldum."

Kaynak : Habertürk

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları