loading
close
SON DAKİKALAR

Prof. Dr. Naci Görür, 'Bir kaç ay sonra seçim olacak, Eğer afetleri gelecekteki canlarımıza ihale etmek istemiyorsanız bu sefer gereğini yapın!'

Prof. Dr. Naci Görür, 'Bir kaç ay sonra seçim olacak, Eğer afetleri gelecekteki canlarımıza ihale etmek istemiyorsanız bu sefer gereğini yapın!'
Tarih: 19.02.2023 - 16:14
Kategori: Bilim & Teknoloji

Yerbilimci Prof. Dr. Naci Görür sosyal medya hesabından seçmene seslendi; 17 Ağustos Kocaeli depremlerinden sonra o günleri milletçe milat olarak ilan etmiştik. Hani ne oldu miladımız?

Yerbilimci Prof. Dr. Naci Görür;

"Sevgili halkıma sesleniyorum:

Tam da bu ortamda, yakınlarımız göçük altındayken, acımızı yürekten hissederken ülkene sahip çık. Bir kaç ay sonra seçim olacak, siyasetçiler vaadlerde buluncak, kendilerini beğendirmeye çalışacaklar, senden oy isteyecekler.

Elbette bir partiye gönül vermiş olabilirsin, bir partiyi beğenebilirsin ama herşey siyaset değildir. Senin, çoluk çocuğunun, torunlarının ve neslinin bu topraklarda ilelebet yaşamasını istiyorsan partizanlığı bırak ve sana deprem konusunda ciddi vaadlerde bulunan, plan ve programı olan ve yaşam hakkını herşeyin üzerinde tutan partiye oy ver.

17 Ağustos Kocaeli depremlerinden sonra o günleri milletçe milat olarak ilan etmiştik.

Hiçbir şey artık eskisi gibi olmayacak demiştik.

Hani ne oldu miladımız?

Eğer bu seferde gereğini yapmazsak sorumluluk ve vebalden kurtulamayız.

Eğer afetleri gelecekteki canlarımıza ihale etmek istemiyorsanız bu sefer gereğini yapın, sevgiyle"

 

Kaynak : www.istanbulgercegi.com - Dilfiraz Değerli

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları