loading
close
SON DAKİKALAR

Rasim Ozan Kütahyalı'nın işine son verildi

Rasim Ozan Kütahyalı'nın işine son verildi
Tarih: 25.08.2019 - 09:02
Kategori: Medya

Boşnaklara yönelik skandal sözlerinin ardından gelen tepkiler üzerine Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol programına ara veren ancak yeniden ekranlara dönen Rasim Ozan Kütahyalı'nın Beyaz TV ile ilişkisi kesildi.

Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol programında Boşnaklara yönelik skandal sözler sarf etmiş Boşnakların tepkisi nedeniyle ekranlardan uzaklaştırılmıştı.

Kütahyalı, aylar sonra yeniden Beyaz TV'de ekrana dönmüş, Boşnaklar Beyaz TV önünde eylem yapmıştı. Eylem sonrası alınan kararla Rasim Ozan Kütahyalı'nın Beyaz TV ile ilişiğinin kesildiği duyuruldu.

Anadolu Yakası Bosna Sancak Derneği Başkanı Erdoğan Erden Beyaz TV'nin sahibi Osman Gökçek ve MHP Milletvekili Seffet Sancaklı ile gerçekleştirdikleri toplantıya ilişkin bilgi paylaştı. Twitter hesabından paylaşımda bulunan Erden, "Osman Gökçek, vekilimiz Saffet Sancaklı, Balkan Rumeli yöneticileriyle bu akşam yaptığımız toplantıda Rasim Ozan Kütahyalı'nın işine bir daha başlamamak üzere son verilmiştir" dedi.

Osman Gökçek Vekilimiz Saffet Sancaklı Balkan Rumeli Yöneticilerinle Bu Akşam Yaptımız Toplantıda Rasim Ozan Kütahyalının İşine Birdaha Başlamamak üzere Son verilmiştir pic.twitter.com/gDTfz1HBJt

— Erdoğan Erden (@Erden2Erdoan) August 24, 2019
Beyaz TV Genel Yayın Koordinatörü Osman Gökçek de sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.
Gökçek'in açıklaması şöyle:
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak da dün 30. Burhaniye-Ören Turizm, Kültür ve Sanat Festivali'nde katıldığı söyleşide konuyu gündeme getirmiş ve Boşnakların Rasim Ozan Kütahyalı'yı kanal binası önünde protesto etmesini desteklediklerini belirterek, "Bu densiz, haddini bilmez kişiye ömür boyu müebbet, TV'lere çıkmama cezası verilmesini istiyoruz" demişti. 

 

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları