loading
close
SON DAKİKALAR

Saraçoğlu'nda tribünler boşaldı

Saraçoğlu'nda tribünler boşaldı
Tarih: 11.02.2012 - 19:50
Kategori: Spor

Fenerbahçeli taraftarlar, deplasman yasağını protesto etmek için karşılaşmanın başlama düdüğü ile birlikte tribünlerin arka tarafındaki salona geçtiler, 10. dakikada yerlerine oturdular

Fenerbahçeli taraftarlar, Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor’un kendi aralarında yapacakları maçlara deplasman seyircisinin gitmemesi kararını Eskişehirspor maçında protesto ettiler.

Maraton üst tribünün lise tarafındaki bölümde, Türk Telekom üst tribünün orta bölümünde ve Migros üst tribünün orta bölümündeki taraftar grupları karşılaşmanın başlamasıyla tribünlerin arka tarafındaki salona geçtiler.

Bu taraftar gruplarının bulunduğu bölümler 10 dakika süreyle boş kalırken, açılan “Deplasmanıma dokunma” pankartlarıyla, alınan bu karara tepki dile getirildi. Bu tribünlerde ayrıca “Deplasman bir haktır” şeklinde pankartlar da yer alırken, tribünler sık sık “Deplasman hakkımız engellenemez” şeklinde tempo tuttu.  Taraftar grupları dün internet sitelerinde “Fenerbahçe Taraftarlar Birliği” adına yaptıkları duyuruda bu şekilde bir protesto gerçekleştirileceğini belirtmişlerdi.

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları