loading
close
SON DAKİKALAR

Sedat Peker: Askeri şuralarda en çok kadroyu SADAT alıyor

Sedat Peker: Askeri şuralarda en çok kadroyu SADAT alıyor
Tarih: 18.08.2021 - 09:02
Kategori: Gündem

Sedat Peker, AKP ile Cemaat'in gizli görüşmeler yaptığını söyledi, bu görüşmeleri AKP'nin kara kutusu Mücahit Aslan'ın yaptığını öne sürdü.

Mafya lideri Sedat Peker, Cemaatçi Cevheri Güven'e yanıt olarak sosyal medyadan paylaşımlarda bulundu.

AKP ile Cemaat'in gizli görüşmeler yaptığını söyleyen Peker, görüşmeleri AKP'li vekil Mücahit Aslan'ın yürüttüğünü öne sürdü.

Peker, "Metin Külünk ile yaptığım telefon görüşmesinde kendisi de Serhat Albayrak ile pelikanı birbirinden ayırmamı rica etmişti. pelikancıları adeta kutsamıştı" derken, Külünk'ün bunu yalanlaması durumunda kaset yayınlayabileceğini söyledi.

Peker'in paylaşımları şöyle:

"Kıymetli dostlarım, FETÖ'cü olarak bilinen Cevheri Güven isimli kişinin dünkü duyuru tweetimde de söylediğim üzere Youtube videolarını ben de izliyorum. Zeki bir insan olduğu konusunda hiçbir şüphem yok. Şahsımla ilgili iddiası benim arkamda bir organizasyon varmış.

Organizasyonla (yani bizle) Sayın Hulusi Akar’ın ve Sayın Hakan Fidan’ın askeri şura öncesi bir anlaşma yaptığımız yönünde. Tüm samimiyetliğimle söylemek isterim ki ne Sayın Hulusi Akar’ı ne de Sayın Hakan Fidan’ı hayatımda hiç görmedim. 

Ne direk olarak ne de dolaylı olarak kendileriyle hiçbir irtibatım yok. Ancak tüm FETÖ'cü kalemler insanların beyninde böyle bir algı oluşturmak için gayret içerisindeler. İlk yola çıkarken söylediğim gibi pelikancılar, ağarcılar, süslü sülücüler, beni küçültmek istediler.

Ben de “Şahsımı öldürmek mümkündür, ancak küçültmek mümkün değildir.” diyerek bir yola çıktım. Hem bu kişileri hem de kim bunlara destek olursa bütün hepsini tüm dünyaya rezil edip onları dayılarından daha küçük edeceğim dedim (söz namus, sözüm söz).

Cevheri Güven ayrıca benim için Sedat Peker’i neredeyse sevgi böceği veya sevgi çiçeği gibi bir şey yaptınız demiş.Bu arkadaş benim videolarımın bazı bölümlerini galiba kaçırmış. Ben kendimi nasılsam öyle takdim ettim.Ayrıca da ben kurtarıcı değilim, kendi intikam davamı güdüyorum

40 yaşından küçük kardeşlerim de süreci iyi takip ederlerse ülke nasıl soyuluyor bunu öğrenirler. Ülkenin yönetimi onların yaş grubuna geçtiğinde ona göre bir sistem kurup ülkenin soyulmasını engellerler dedim (ben konuştuğum aynı yerdeyim).

Cevheri Güven bir de videosunda şu grup şu kadar generallik aldı diye çeşitli yapılardan bahsetmiş. Ancak bugüne kadar tüm askeri şuralarda en çok kadroyu alan SADAT’tan hiç bahsetmemiş. Ayrıca provokasyonlar konusunda tecrübe sahibi, bilgi sahibi olduğumu söylemi doğrudur.

Bunları da gelecek zamanlarda tabii ki konuşacağız. Ancak şu an bir gram aklı olan hiç kimse her ne olursa olsun sokağa çıkmamalıdır. Çok daha ağır provokasyonlar olacak. Her ne olursa olsun sokağa çıkmayın sözünü devamlı söyleyen şahsımı provokasyonların parçası olacak diye suçlamanın çok saçma olduğunu düşünüyorum (Cevheri Güven burada beni yanılttın). İnsanlara canınıza, namusunuza bir saldırı olursa meşru müdafaa hakkınızı tabii ki kullanın ancak kitlesel gösterilerden, yağmalardan uzak durun sözümü senin yorumlama şeklin pek akıllıca değildi

(Beni burada da yanılttın). Fakat ben Cevheri Güven’den biraz sonra anlatacaklarım için başka bir video bekliyorum. Ancak yaptığı analizin sadece kendisine ait olmasını özellikle rica ediyorum. Acaba kendisi FETÖ'cülere karşı yapılan operasyonların neredeyse durma derecesine gerilemesini nasıl yorumluyor ya da iktidarın içindeki insanların artık FETÖ'cülerle ilgili neredeyse olumsuz hiçbir şey söylememesini nasıl yorumlamaktadır?Ak Parti’nin kara kutusu olarak bilinen Ankara milletvekili Mücahit Aslan’ın üzerinden gizli olarak yürütülen görüşmelerin neticesi olarak bu sonucu kabul edebilir miyiz? Belki de bu gelişmelerden senin de haberin yoktur. Derin devlet var, derin PKK var da, derin FETÖ hiç olmaz olur mu?

Ak Partili troller şahsıma FETÖ'cü gibi bir komediyi yapıştırmaya çalışırken ortadaki mevcut gelişmeler aslında çok daha farklı ilerliyor. Sadece duyduklarımdan bir örnek vermek isterim. Ahmet Bağdatlı isminde uzun yıllar Afrika’da olan bir FETÖ'cü var. Kemalettin Özdemir Afrika imamıyken orada bir derneğin başkanlığını yapıyordu.

Kemalettin Özdemir FETÖ'den ayrıldı ancak Ahmet Bağdatlı devam etti. Daha sonra Avrupa’nın tamamını kapsayan kimse yok mu isimli derneğin versiyonunun uzun yıllar başkanlığını yaptı. Ancak son 2-3 senedir "FETÖ'nün finans organizasyonunu yapıyor.

Bu kişiyle beraber hareket eden, Romanya’da yaşayan, ayrıca Romanya vatandaşı da olan Ali Aydın isimli şahıs Ukrayna polisi tarafından 9 Ağustosta Türkiye üzerinden transit uçuşla Romanya’ya gidecekken, Ukrayna polisi tarafından havaalanında kısa bir üreliğine sorgulanıyor."

 

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları