loading
close
SON DAKİKALAR

Sedat Peker gözaltına alınan gazeteciye destek için çağrıda bulundu

Sedat Peker gözaltına alınan gazeteciye destek için çağrıda bulundu
Tarih: 02.07.2021 - 14:05
Kategori: Gündem

Suç örgütü lideri Sedat Peker, Bursa’da gözaltına alınan yerel gazeteci İrfan Aydın’a destek verilmesi için çağrıda bulundu.

Bursa Orhangazi'de Üçüncü Göz Gazetesi adlı haber portalının imtiyaz sahibi İrfan Aydın, mafya lideri Sedat Peker’in videolarını yorumlarken Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya hakaret ettiği gerekçesiyle gözaltına alındı.

Mafya lideri Sedat Peker İrfan Aydın'a destek için çağrıda bulundu:

Peker'in paylaşımları şöyle:

1-Kıymetli dostlarım, merkezi Bursa’da olan 3. Göz isminde bir YouTube kanalı var. Genel yayın yönetmeni İrfan Aydın isminde Trabzon’lu bir gazeteci kardeşimiz. Bu arkadaş 2-3 senedir benim aleyhime birçok program yaptı. Bu arkadaşa 1 sene önce silahlı saldırı yaptılar.

2-Bazı polisler İrfan Aydın’ın kulağına Elimizde bir delil yok ama seni Sedat Peker vurdurmuş dediler. Bunun üzerine bu arkadaş benimle ilgili daha sert programlar yapmaya başladı. Çok saygı duyduğum rahmetli Haydar Baş hocanın öğrencisi olduğunu duyunca...

3-...kendisiyle telefonla konuştum. O zaman birileri tarafımdan benim aleyhime yönlendirildiğini anladı. doncu süleymanla ilgili haberler yapmaya başladı, yetmedi süslü sülümanla ilgili çocuk pornosuna özendirmekle alakalı adliyeye gidip şikayet dilekçesi verdi.

4-doncu süleymanın emriyle bu sabah bu gazeteci arkadaşı polisler gözaltına almışlar. Bu arkadaşa mutlaka destek olmalıyız, eğer biz şimdi ona destek olmazsak yarın sizi doncu sülümanın polisleri almaya geldiğinde size de kimse destek olmaz. Rahat olun cezaevleri...

5-...ağzına kadar dolu, bütün halkı tutuklayıp cezaevine koyamazlar. Bence şu an karar verme zamanı. Bu arkadaşa toplu olarak destek olmazsak kazanmış olduğunuz psikolojik üstünlüğü yarın kaybedebilirsiniz.

6- “Hayata korkusuzca bakanlar, ölümden de cezaevinden de korkmazlar!”. Rahat olun ona destek oldunuz diye sizi tutuklayamazlar.

 

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları