loading
close
SON DAKİKALAR

Sedat Peker: 'Yangınları HDP'liler çıkarıyor' demek, halkımızı HDP binalarına saldırtmaktan başka ne işe yarayabilir?

Sedat Peker: 'Yangınları HDP'liler çıkarıyor' demek, halkımızı HDP binalarına saldırtmaktan başka ne işe yarayabilir?
Tarih: 31.07.2021 - 08:56
Kategori: Gündem

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Türkiye'nin farklı noktalarında yaşanan orman yangınları nedeniyle HDP'lilerin suçlanmasına tepki gösterdi.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, 3 gündür Türkiye'yi sarsan orman yangınlarına ilişkin sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu.

Peker, yangınlarla ilgili HDP'lilerin ürkiye'nin farklı noktalarında yaşanan orman yangınları nedeniyle HDP'lilerin suçlanmasına tepki göstererek, "Yangınlar daha yeni başlamışken, hiçbir fail henüz yakalanmamışken, yangınları HDP’liler çıkarıyor demek halkımızı HDP binalarına saldırtma amacından başka ne işe yarayabilir? Tekrar tekrar söylüyorum, iç savaş çıkartma gayesinde olanlar ve bu amacı taşıyanlara bilip ya da bilmeden hizmet edenler şunu sakın unutmayın, belki bugün olmasa da bir gün bunun bedelini mutlaka ödeyeceksiniz" ifadelerini kullandı.

Sedat Peker'in paylaşımları şöyle:
"Kıymetli dostlarım, terör ile mücadele kanunları kapsamında 1 litre benzin alabilmek için dahi karakol iznine başvurulurken ayrıca da her sokak başında polis ve jandarma kontrolleri yapılırken, henüz ortada yakalanan hiçbir fail olmadığı halde Bu yangınları HDP’liler çıkarıyor demek acaba hangi akla hizmet? Ülkenin en az 20 ayrı yerinde orman yangınları var. Bir orman yangını çıkarmak için en az birkaç bidon benzin gerektiği gerçeği ortadayken kendimize şu soruyu sormamız gerekmez mi: Bu benzinleri polis kontrol noktalarından HDP’liler nasıl geçirmiş olabilirler? Yangınlar daha yeni başlamışken, hiçbir fail henüz yakalanmamışken, yangınları HDP’liler çıkarıyor demek halkımızı HDP binalarına saldırtma amacından başka ne işe yarayabilir? Tekrar tekrar söylüyorum, iç savaş çıkartma gayesinde olanlar ve bu amacı taşıyanlara bilip ya da bilmeden hizmet edenler şunu sakın unutmayın, belki bugün olmasa da bir gün bunun bedelini mutlaka ödeyeceksiniz.

Ülkemizi gerçekten seven gerçek milliyetçiler, gerçek vatanseverler; her ne olursa olsun lütfen sokağa çıkmayın. Vatansever görünümlü provokatörlerin oyununa asla gelmeyin Benim samimiyetime ve tecrübeme lütfen inanın. Sağlığıma kavuşmama az kaldı. İnşallah önümüzdeki günlerde daha sık beraber olacağız. doncu sülüman, fındık kadar beyninle tarihten yalan yanlış örnekler verdiğini okuyorum. Sakın seninle işim bitti zannetme. Seni ve seni destekleyenlerin gerçek yüzünü tüm dünyaya göstermeden bu dünyadan ayrılmak gibi bir niyetim yok."

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları