loading
close
SON DAKİKALAR

Selvi Kılıçdaroğlu, Kırklareli Kaynarca’da Kadınlar ve Çocuklarla Buluştu

Selvi Kılıçdaroğlu, Kırklareli Kaynarca’da Kadınlar ve Çocuklarla Buluştu
Tarih: 16.04.2023 - 14:38
Kategori: Kadın

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı ve Milleti İttifakı 13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, “Türkiye Beslenme Saati” projesi kapsamında kadınlar ve çocuklarla bir araya gelmeye devam ediyor.

CHP Genel Başkanı ve Milleti İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, “Kadınların ve çocukların büyük dertleri var. Ama hepsi adil bir devletin kolayca çözebileceği sorunlar” dedi.

CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, “Türkiye Beslenme Saati” projesi kapsamında kadınlar ve çocuklarla bir araya gelmeye devam ediyor. Bugün de Kırklareli Kaynarca’da kadınlar ve çocuklarla buluşan Sayın Selvi Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

“Kadınların ve çocukların büyük dertleri var. Ama hepsi adil bir devletin kolayca çözebileceği sorunlar. Bugün Kırklareli Kaynarca’daydım. Her fırsatta kadınlara ve çocuklara sorunların çözümsüz olmadığını anlatıyorum. Çocuklar için mutlu bir geleceği el ele kuracağız.”

 

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları