loading
close
Dolar: 5,84 TL
Euro: 6,56 TL
Sterlin: 7,59 TL
SON DAKİKALAR

Sinan Çetin, 'sağlık masraflarımı karşılamadı' diyen Cem Özer hakkında konuştu: Biz o kadarını karşılayamayız

Sinan Çetin, 'sağlık masraflarımı karşılamadı' diyen Cem Özer hakkında konuştu: Biz o kadarını karşılayamayız
Tarih: 29.01.2019 - 11:46
Kategori: Magazin

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına özel açıklama yapan yönetmen Sinan Çetin, ünlü sunucu ve oyuncu Cem Özer hakkında ilk kez konuştu.

Ünlü sunucu ve oyuncu Cem Özer, Afyonkarahisar’daki film çekimleri sırasında sette kaza geçirip ayağını kırmıştı. Cem Özer, yönetmen Sinan Çetin’in tedavi masraflarını karşılamadığını söylemişti. 42 gün hastanede yatan Özer, ölümden dönmüştü. Özer ayrıca, Çetin'in sette kimsenin sigortasını da yapmadığını da iddia etmişti.

Cem Özer’in açıklamalarına ise Sinan Çetin’den cevap geldi.

2.Sayfa programına konuşan Çetin, şunları söyledi:

"Beni neden suçluyor anlamıyorum, ona hayatta en çok iş veren insanım ben... Bizimle neden kötü konuştuğunu anlamıyorum...

Hastane masrafları için elimizden geleni yapacağız. Bilmiyorum, nedir o masraflar… Bize yansıyan masraflar kırık, çıkıktan dolayı olan masraflar değil onun hastanede 42 gün yatmasından doğan masraflar. Biz o kadarını karşılayamayız. Kırık, çıkıktan doğan her türlü masrafları karşılayacağız. Biz çok mağdur olduk. 42 gün set bekledi. Cem Özer filmde devam etmeyecek. Hakkımızda yalan söylemeseydi devam ederdi ama artık etmeyeceğiz. Bir sözleşme imzaladık, sözleşmeyi biz fesh ediyoruz, kendisini oyundan atıyoruz."

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları