loading
close
SON DAKİKALAR

Somali için koltuklar bomboş kaldı

Somali için koltuklar bomboş kaldı
Tarih: 11.02.2012 - 19:16
Kategori: Gündem

Somali’ye yardım için düzenlenen konsere 10 sanatçı çıktı, ama tribünlerin hayali büyük bir hayal kırıklığı yarattı. Sadece 10 bin TL gelir elde edildi.

Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda Somali için verilen yardım konseri hayal kırıklığı yarattı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen yardım konserine beklenen katılım gerçekleşmezken çoğu koltuk boş kaldı.

Metin Özülkü orkestrası eşliğinde Popsav tarafından düzenlenen konserde Burak Kut, Berkay, Deniz Seki, Hakan Peker, Sinan Özen, Eda Özülkü, Ümit Sayın, Sevcan Orhan, Nez ve Müslüm Gürses gibi sanatçılar sahne aldı. Sunuculuğu ise Murat Başoğlu ve Saba Tümer yaptı.

Vatan'ın haberine göre; Deniz Seki “Bu insanlık ayıbına dur demek başta bizim ve tüm dünya vatandaşlarının asli görevidir. Bugün burada onlara destek olmaktan dolayı çok mutluyum” diye konuşurken, konserden toplanan gelirin 10 bin TL olduğu öğrenildi.

“Biz üzerimize düşeni yaptık“ diyen Hakan Peker ise şöyle konuştu: “Burada önemli olan Somali’de yaşananları gündemde tutmaktı konserle bunu sağladık belki ama toplanan para daha iyi olabilirdi. O geceden bir beklentimiz vardı. Ama her zaman istediğimiz olmuyor. Elde edilen gelir maalesef çok parlak değil.”

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları