loading
close
SON DAKİKALAR

Takma kirpiklerle seksi bakışlar

Takma kirpiklerle seksi bakışlar
Tarih: 03.09.2011 - 12:44
Kategori: Kadın

Bakışları gözlerinize kilitletip, 'vayy' dedirtmek için dört farklı görüntü... Değişim yaratan maskaralar ve bakışlarınızı unutulmaz kılan hileler...


Kalıcı kirpik uzatma işlemi: Bu uygulamayla tekli suni kirpikler kişinin kirpikleri arasına ilave edilir. Özel bir yapıştırıcıyla kirpiklerin tamamı kaplanır; böylece yapıştırılan yerler belli olmaz. Kişinin arzusuna bağlı olarak, bir göze 30'dan 90 adete kadar kirpik eklemek mümkün. Bu işlem üç-dört haftada bir tekrarlanır.
 
Adım adım takma kirpikler: En iyi etki, tek tek takılan ve çok uzun olmayan kirpik tutamlarıyla elde edilir. Önce kendi kirpiklerinizi bir kirpik maşasıyla kıvırın. Göz kapaklarınıza kalın bir çizgi sürün. Özel yapıştırıcısını bir yüzeye sürüp yaklaşık bir dakika kadar kurumasını bekleyin. Sonra bir cımbız yardımıyla takma kirpik tutamlarının kök kısımlarını önce yapıştırıcıya batırıp gözün dış kısmından içeriye doğru, kendi kirpiklerinizin arasına eklemeye başlayın. Çok hafif bastırın. Çok abartı bir sonuç almak istemeyenler her göze en fazla beş adet takma kirpik tutamı uygulamakla yetinmelidirler. Son adım olarak kirpiklerinize maskara sürün.
 

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları