loading
close
SON DAKİKALAR

TFF'den 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası için Almanya'ya giden kafile açıklaması

TFF'den 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası için Almanya'ya giden kafile açıklaması
Tarih: 20.06.2024 - 13:37
Kategori: Spor

Türkiye Futbol Federasyonundan gündemden düşmeyen 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası için Almanya'ya giden kafile sayısı hakkında resmi açıklama geldi.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan resmi açıklamada;

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası için Almanya'ya 38 TFF Yönetim Kurulu Asil - Yedek Üyesi ve diğer kurul üyesi, 26 görevli personel, 14 kulüp temsilcisi, 23 medya yöneticisi, 20 teknik direktör, antrenör ve millî takım eski futbolcusu olmak üzere toplam 121 misafir ve görevli götürülmüştür. 

Bunun dışındaki misafirler, önceki millî maçlarda da olduğu gibi sözleşmelerinden kaynaklı hak edişleri olan Millî Takımlar ve TFF sponsorlarımız Türk Hava Yolları, Nike, Turkcell, Mercedes-Benz, Arçelik, DenizBank, BtcTurk, RAMS, Acıbadem, Damat Tween, Ülker, Trendyol, İGA Pass, Prometeon ve sahibinden.com yöneticileri, çalışanları ve misafirlerinden oluşan 76 kişidir. 

1 uçaktan oluşan görevli ve misafir sayısı toplam 197'dir.

Türk futbolu için son derece önemli olan Avrupa'nın en genç millî takımılarından A Millî Takımımızın Avrupa Futbol Şampiyonası mücadelesine konsantre olduğumuz bu süreçte, millî takımımızın emeğini ve mücadelesini gölgeleme amaçlı dezenformasyonlara itibar edilmemesi gerekliliğini önemle kamuoyunun bilgisine sunarız. "

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları