loading
close
SON DAKİKALAR

Ufak Bir Kaçamak Yapın!

Ufak Bir Kaçamak Yapın!
Tarih: 21.04.2012 - 19:24
Kategori: Seyahat

Uzun zamandır şehrin gürültüsünden ve stresinden uzakta bir tatilin hayalini kuruyorsanız ufak bir kaçamağa ne dersiniz?...

Uzun zamandır şehrin gürültüsünden ve stresinden uzakta bir tatilin hayalini kuruyorsanız ufak bir kaçamağa ne dersiniz?

Oldukça soğuk geçen bir kış, yoğun çalışma temposu ve stresten bunaldıysanız ufak bir kaçamak yapabilirsiniz. Oturduğunuz şehre uygun olarak seçim yapabilir, aileniz, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle her şeyden uzak keyifli bir 2 gün geçirebilirsiniz. Hafta sonları havanın da güzel olacağı hesaba katılırsa baharın tadını çıkarabilirsiniz.

Nereye gitsek?

Hafta sonu tatilinde evde durmamaya kararlısınız ancak nereye gitmek istediğinize bir türlü karar veremediniz. İşte size en çok tercih edilen turlardan bir kaçı…

Bozcaada ve Gökçeada baharda bir başka güzeldir. Sevdiklerinizle butik otellerde konaklayabilir, muhteşem şarapların tadına bakabilir ve gün batımında romantik bir yemek yiyebilirsiniz.

 

Kelime anlamı “Atlar Ülkesi” olan Kapadokya’da balonla seyahat edebilir ve birbirinden ilginç yeryüzü şekillerini inceleyebilirsiniz. Bu bölgeye gittiğinizde Avanos’taki Saç Müzesi’ni ziyaret etmeyi unutmayın.

Beyaz cennet Pamukkale, en çok tercih edilen turlar arasındadır. Pamukkale’nin şifalı sularında keyifle dinlenebilir, doğa harikası travertenleri gezebilirsiniz.

 

Kışın olduğu kadar bahar aylarında da ziyaretçi akınına uğrayan Abant’ta atlarla göl çevresinde dolanabilir, faytonla gezinti yapabilirsiniz.

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları