loading
close
SON DAKİKALAR

Ümit Özdağ: 'Zafer Partisi olarak biz Mansur Yavaş’ı göreve çağırıyoruz'

Ümit Özdağ: 'Zafer Partisi olarak biz Mansur Yavaş’ı göreve çağırıyoruz'
Tarih: 06.04.2022 - 10:30
Kategori: Siyaset

Zafer partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Canlı yayında Cumhurbaşkanı adayını açıkladı; Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş' dedi.

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ: “Zafer Partisi olarak biz Mansur Yavaş’ı göreve çağırıyoruz. Bu bir adaylık değil, bu bir milli mesele.” dedi.

Özdağ, 'Zafer Partisi olarak biz Mansur Yavaş’ı göreve çağırıyoruz. Bu bir adaylık değil, bu bir milli mesele.' dedi. FOX TV canlı yayınında İsmail Küçükaya'ya konuşan Prof. Dr. Ümit Özdağ, “Bundan sonra karar Mansur Yavaş’ındır” dedi. Eğer Yavaş vazifeyi kabul etmezse, Türkiye’nin Atatürkçü, vatansever bir aday bulacağını söyledi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Koordinatörü Volkan Memduh Gültekin, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümir Özdağ tarafından Mansur Yavaş'ın Cumhurbaşkanı adayı olarak göreve çağırması nedeni ile bir açıklama yaptı.,

Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Koordinatörü Volkan Memduh Gültekin'in www.istanbulgercegi.com'a ulaşan açıklamasında;

"Bazı sosyal medya hesapları ve haber sitelerinde Başkanımız Sayın Mansur Yavaş'ın Cumhurbaşkanı adaylığı hakkında spekülatif haberler yer almaktadır.

Bu haberlerle hiçbir ilgimiz bulunmamaktadır.

Bizim derdimiz, gece-gündüz demeden çalışarak Ankara halkına verdiğimiz sözleri yerine getirmek, üretimi artırmak ve hiçbir çocuğun yatağa aç girmemesini sağlamaktır.

Hemşehrilerimize şeffaf, katılımcı ve hesap verebilir şekilde hizmet etmeyi sürdüreceğiz."

Kaynak : wwww.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları