loading
close
SON DAKİKALAR

Vatandaştan Alper Taş’a: Bizi 60 yıldır ilk defa siz ziyaret ettiniz

Vatandaştan Alper Taş’a: Bizi 60 yıldır ilk defa siz ziyaret ettiniz
Tarih: 12.03.2019 - 13:34
Kategori: Yerel

Karaköy’de esnaf ziyareti sırasında Perşembe Pazarında bulunan bir vatandaş CHP'nin Beyoğlu adayı Alper Taş’a, “60 yıldır buradayım ve ilk defa bir belediye başkan adayını burada görüyorum. Emekleriniz karşılıksız kalmayacak” dedi.

CHP Beyoğlu Belediye Başkan adayı Alper Taş’ın mahalle ziyaretleri sürüyor. Gezi iddianamesine ilişkin Taksim Dayanışması’nın İstanbul Mimarlar Odası’nda düzenlediği basın toplantısına katılan Alper Taş, ardından Karaköy’de esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Karaköy’de mevcut belediye başkanının ilgisizliğinden yakınan esnaflar yapılan hizmetlerin de oldukça sınırlı olduğunu ifade etti.

"REKLAM PANOSUNDA DEĞİL, SOKAKTAYIZ"

Perşembe Pazarında hırdavatçılık yapan 80 yaşındaki bir esnaf ise 60 yıldır bölgede yaşadığını ve ilk defa bir belediye başkan adayını burada gördüğünü ifade ederek Alper Taş’a teşekkürlerini iletti.

Bir başka esnafın ise Alper Taş’ın reklam panolarında çok az göründüğünden yakınmasına Alper Taş, “Reklam işi para işi. Biz tabana kuvvet dedik ve sokak sokak geziyoruz” cevabını verdi.

Karaköy’ün ardından Galata’da esnaf ziyaretinde bulunan Alper Taş’a buradaki vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Alper Taş, Müeyyizade, Tomtom, Bereketzade ve Şahkulu muhtarlarıyla da bir görüşme gerçekleştirildi.

Kaynak : Vişne Haber Ajansı-www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları