loading
close
SON DAKİKALAR

Vefa Küçük'ten Erdoğan'a aidat hatırlatması: 'Ödemezsiniz, divanlara katılamazsınız'

Vefa Küçük'ten Erdoğan'a aidat hatırlatması: 'Ödemezsiniz, divanlara katılamazsınız'
Tarih: 26.10.2019 - 16:23
Kategori: Spor

Fenerbahçe Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük'ün Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 2020 yılı aidatını 31 Mart'a kadar yatırmanız gerekiyor. Ajandanıza not edin. Yatırmazsanız sizi kabul edemeyeceğiz dedi.

Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulunun Kalamış'taki Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde düzenlenen ekim ayı olağan toplantısına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan damgasını vurdu.

Erdoğan'ı kulüp binası girişinde Başkan Ali Koç Divan Başkanı Vefa Küçük, Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu, Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı ve davetliler karşıladı.

Anı defteri imzalandıktan sonra Erdoğan salona alkışlarla girdi.

Divan'da ilk sözü Vefa Küçük aldı.

"Sayın Cumhurbaşkanımız ve değerli konuklar; Yüksek Divan Kurulumuza hoş geldiniz, şeref verdiniz. Sayın Cumhurbaşkanımızın kulüp üyeliğinde 25 yılını tamamlayıp Yüksek Divan Üyeliğini kazanması bizim için çok değerlidir. Cumhurbaşkanımız, 82 milyon için çok değerli ama biz kulübümüz için çok daha değerli. Fenerbahçe ve Türk spor tarihinde ilk defa bir Cumhurbaşkanı kulüp üyeliğinde 25 yılı tamamladı ve yüksek divan kurulu üyeliği kazandı.

12 Cumhurbaşkanımız içerisinde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, şimdi de Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte 6'sı Fenerbahçeli. Bu bizim için iftihardır."

"Fenerbahçe ve Türk spor tarihinde ilk kez bir Cumhurbaşkanı kulüp üyeliğinde 25 yılını doldurdu ve yüksek divan kurulu üyesi oldu. Artık Divan üyemizsiniz ve sizin de aidatınızı yatırmanız gerekiyor. Cumhurbaşkanı olsanız da. Eğer aidatınızı ödemezsiniz, divanlara katılamazsınız."

Bu söz salonda büyük alkış aldı.

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları