loading
close
SON DAKİKALAR

'30 milyon TL'lik evimi çalışanlarıma bırakacağım' diyen Serdar Ortaç'tan açıklama: Sohbet arasında söyledim

'30 milyon TL'lik evimi çalışanlarıma bırakacağım' diyen Serdar Ortaç'tan açıklama: Sohbet arasında söyledim
Tarih: 26.04.2020 - 14:44
Kategori: Magazin

Serdar Ortaç, "İstinye'nin tepesinde evim var. 30 milyon TL. Dünya para ediyor. Ben gidince ne olacak? Yanımda çalışanlar alsın diyorum. Bari benden sonra rahat yaşasınlar" sözlerine ilişkin açıklamada bulundu.

Serdar Ortaç, Ben ölünce elemanlarıma bırakırım her şeyimi. Benim için 30 sene çalışanlara... İstinye'nin tepesinde evim var. 30 milyon TL. Dünya para ediyor. Ben gidince ne olacak? Yanımda çalışanlar alsın diyorum. Bari benden sonra rahat yaşasınlar" demişti. "30 senedir sahnelerdeyim. 1 lira birikimin yok" diyen Ortaç, "Daha nafakayı ödeyemedim. Her ay ödeniyor. Belli bir limite gelince bitiyor. Ömür boyu değil. 2020'nin sonunda biter herhalde. Ödeyemedim ama kız hiçbir şey demedi. Nafakaya gelene kadar elemanlar var yanımda, onların aileleri var... Onları bitirmem lazım" açıklamasında bulunmuştu.

Hafta içi Nişantaşı'nda görüntülenen Serdar Ortaç sözlerinin hatırlatılması üzerine şunları söyledi.

"Nafakayı ödeyemiyorum demedim. Zorlanıyorum masraf çok dedim. Ev olayı sohbet arasında geçti. Neden olmasın. Benden sonra rahat etsinler... Ortalama 30 senedir 10-15 kişi bana bakıyor. Aile yarısı onlar. Paranın bir önemi yok artık. Sağlığım olsun. Para ile yapacağım her şeyi yaptım."

 

 

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları