loading
close
SON DAKİKALAR

Adalet Partisi Genel Başkanı Dr. Vecdet Öz; Kırk katır mı kırk satır mı?

Adalet Partisi Genel Başkanı Dr. Vecdet Öz; Kırk katır mı kırk satır mı?
Tarih: 27.11.2022 - 09:16
Kategori: Siyaset

Adalet Partisi Genel Başkanı Dr. Vecdet Öz; 2023, Türkiye’nin son ve kader seçimidir lütfen artık bu gerçeği görün.! Zira tarih görmeyenleri affetmeyecektir..

Eski neslin bildiği ibretlik bir hikayedir..

Sultan büyük bir suç işlemiş olarak karşısına getirilen kişiye sormuş "Kırk katır mı istersin kırk satır mı?" diye..

Kırk satır ile idam edileceğini düşünen ve seçenek olarak kendisine kırk katır sunulduğunu sanan adam "Kırk katır!" demiş.

Bedeninin her bir parçası bir katıra bağlanan adam, ayrı yönlere giden katırların kırbaçlanmasıyla büyük acılar içinde parça parça olarak ölmüş..

Kıssadan hisse..

Şimdi soruyorum size!

2023 seçimlerindeki tercihiniz kırk satır olan Cumhur ittifakı mı yoksa sırf ondan kurtulmak uğruna seçeceğiniz kırk katır ittifakı mı olacak.?

Size tavsiyem, 20 yılın travması ve AKP’den kurtulalım psikolojisi içinde tercihinizi yaparken şunu gözardı etmeyin ve dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmayın.!

Anayasa’nın ilk dört maddesini ilke edinmeyip Atatürk, Cumhuriyet ve laiklik kavramını ağzına bile almayan; İstiklal marşına, milli bayramlara, andımıza, T.C. ibaresine, şanlı Türk bayrağına sahip çıkmayan; Ülkenin kabus dolu 20 yılında bir gün dahi olsa dahili bulunan; Demokrasi ve düşünce özgürlüğü adı altında terör örgütü iltisaklı siyasi yapılanmalara ve onların TBMM’deki varlığına sıcak bakan hiçbir siyasi parti yerli ve milli değildir..

Böylesi bir siyasi parti ya da mensubu bulunduğu ittifak yapısına destek veren her kim varsa tartışmasız gaflet, delalet ve hatta hıyanet içindedir..

Siz siz olun Atatürk milliyetçiliği çizgisinde kurulmamış, yüzde yüz yerli ve milli olmayan hiçbir ittifaka destek vermeyin..!

Bu ülkede çakma Atatürkçü, çakma milliyetçi ve çakma dindar siyasetçilerin olduğunu ve bu görüntüler altında aynı değirmene su taşıdıklarını asla unutmayın.!

2023, Türkiye’nin son ve kader seçimidir lütfen artık bu gerçeği görün.!

Zira tarih görmeyenleri affetmeyecektir..

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları