loading
close
SON DAKİKALAR

Ahmet Davutoğlu: Gençlere gömlek biçmeye değil, onlarla yol yürümeye geliyoruz!

Ahmet Davutoğlu: Gençlere gömlek biçmeye değil, onlarla yol yürümeye geliyoruz!
Tarih: 28.10.2022 - 07:20
Kategori: Siyaset

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Partisinin Gençlik Politikaları başkanlığı tarafından düzenlenen ‘’Gelecek Gençlik Modeli: Acil Eylem Kalıcı Vizyon Planı tanıtım programının açılışında konuştu.

Partisinin Gençlik Politikaları Başkanlığınca düzenlenen ‘’Gelecek Gençlik Modeli: Acil Eylem Kalıcı Vizyon Planı lansman programının açılış konuşmasını gerçekleştiren Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ‘’Gençlere gömlek biçmeye değil, onlarla yol yürümeye geliyoruz sözleri geniş katılımcı kitlesi tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı.

Konuşmasına dün vefat eden Gelecek Partisi Gençlik Politikaları ekibinde yer alan Fatih Gülmez için taziyelerini sunarak başlayan Davutoğlu, katılımcılardan merhum gencin ruhu için Fatiha okumalarını istedi. Daha sonra partilerinin gençliğe verdiği önem ve getirdikleri yeni anlayışla ilgili konuşmasını sürdüren Davutoğlu birilerinin kindar nesiller yetiştirme arzusunda olduğunu söyleyerek kendilerinin bilakis bir muhabbet nesli idealleri taşıdıklarını vurguladı.

Konuşması sısk sık gençlerin sloganlarıyla kesilen Gelecek Partisi lideri hitabını tamamladıktan sonra, partili tüm birimlerin destek verdiği ve hazırlığı oldukça uzun süre alan 190 maddelik reform eylem planının başta Gençlik Politikaları Başkanı Mustafa Gözel ve ekibince sunumu yapıldı.

Geniş katılıma sahne olan program partinin sosyal medya hesaplarından da canlı olarak yayınlandı.

 

Kaynak : wwww.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları