loading
close
SON DAKİKALAR

Ahmet Nur Çebi'nin yönetim listesi belli oldu

Ahmet Nur Çebi'nin yönetim listesi belli oldu
Tarih: 19.10.2019 - 14:56
Kategori: Spor

Beşiktaş'ta 20 Ekim'de gerçekleştirilecek olan seçim öncesinde adaylardan Ahmet Nur Çebi, yönetim listesini divan kuruluna teslim etti.

Beşiktaş'ta 20 Ekim'de gerçekleştirilecek olan seçim öncesinde adaylardan Ahmet Nur Çebi, yönetim listesini divan kuruluna sundu.

Seçimin Beşiktaş için hayırlı olmasını ifade eden Ahmet Nur Çebi, "Bu aralar zaten yeteri kadar beyanat veriyoruz. Çok da eklenecek bir şey kalmadı. Kamuoyuna bu işe talip olduğumuzu ve bu işi Beşiktaş için yapmak istediğimizi, listemizi vererek beyan etmiş bulunuyoruz. Hayırlı olsun. Her şey Beşiktaş için olsun. Bütün rakiplerimize başarılar diliyoruz. Zor günde yola çıkan herkesi tebrik diyorum" şeklinde konuştu.

Ahmet Nur Çebi´nin divan kuruluna sunduğu yönetim kurulu listesi şöyle:

Başkan Adayı Ahmet Nur Çebi

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Adnan Dalgakıran

Emre Kocadağ

Fatih Hakan Avşar

Mesut Urgancılar

Kemal Erdoğan

Enis Ulusoy

Erdal Torunoğulları

Berkan Gocay

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Umut Şenol

Bilgehan Sürmen

Hakan Daltaban

Fırat Fidan

Ali Efe Bezci

 

Seçim öncesi Ahmet Nur Çebi'den üslup uyarısı

Beşiktaş Kulübü Başkan Adayı Ahmet Nur Çebi sosyal medya hesabından başkanlık seçimi öncesi Beşiktaş kulübü içinde ayrıştırıcı, negatif üslup benimseyenlerin olduğunu belirterek "Hangi amaca hizmet ediyor olursa olsun bu tutum ve davranışları kabul etmemiz asla mümkün değildir. Şahsıma ya da diğer başkan adaylarına yöneltilmiş olmasını ayırt etmeksizin bu davranış şeklini benimseyen kişileri kınıyorum" dedi. 

 

"Biz Beşiktaş'a yakışan pozitif ve birleştirici gücümüze inanıyoruz" diyen Ahmet Nur Çebi'nin Twitter'dan yaptığı açıklama şöyle: 

-Değerli Beşiktaşlılar, Son dönemde özellikle Olağanüstü Seçimli Genel Kurul tarihinin de yaklaşması ile birlikte çeşitli ortamlarda hiçbir Beşiktaşlıya yakışmayacak şekilde ayrıştırıcı, negatif üslup benimseyen ve açıkça hedef gösteren kişilerin olduğunu üzülerek gözlemliyoruz.

-Bu üslubu benimseyen kişilerin bizimle herhangi bir ilgisi bulunmamakla birlikte inancımıza ters düşen en ufak bir söylemin dahi mutlaka karşısında olacağımızın bilinmesini de isterim.

-Hangi amaca hizmet ediyor olursa olsun bu tutum ve davranışları kabul etmemiz asla mümkün değildir. Şahsıma ya da diğer başkan adaylarına yöneltilmiş olmasını ayırt etmeksizin bu davranış şeklini benimseyen kişileri kınıyorum.

-Biz @Besiktas'a yakışan pozitif ve birleştirici gücümüze inanıyor, tüm çalışmalarımızı da bu yönde sürdürüyoruz. Sevgi ve saygılarımla,

Kaynak : Vişne Haber Ajansı-www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları