loading
close
SON DAKİKALAR

AKP'li isim: Yolsuzlukları araştırınca ucunun nereye çıkacağı bilinmiyor ya da bilindiği için üstüne gidilmiyor

AKP'li isim: Yolsuzlukları araştırınca ucunun nereye çıkacağı bilinmiyor ya da bilindiği için üstüne gidilmiyor
Tarih: 31.08.2021 - 14:06
Kategori: Medya

Karar yazarı Ahmet Taşgetiren, "yolsuzluklar konusunda hassas AKP'li bir isme", "Yolsuzlukların neden üstüne gidilmiyor?" diye sorduğunu ve "Çünkü araştırılınca ucunun nereye çıkacağı bilinmiyor. Ya da bilindiği için gidilmiyor" yanıtını aldığını yazdı.

Karar yazarı Ahmet Taşgetiren, bugün kaleme aldığı "Orada sancılı bir adam var" başlıklı yazıda AKP'li bir isme yolsuzlukların neden üstüne gidilmediğini sorduğunu "Araştırılınca ucunun nereye çıkacağı bilinmiyor. Ya da bilindiği için gidilmiyor" yanıtını aldığını yazdı.

Taşgetiren, "17-25 Aralık’ta dört bakanın dosyasının bu sebeple Yüce Divana gönderilmediği iddia edilmişti" ifadesini kullandı.

Taşgetiren, söz konusu "önemli ismin", "5 gözde müteahhitten biri dışında diğerlerinin Ak Parti'ye oy bile vermeyeceğini” söylediğini aktardı.

Taşgetiren, 17-25 Aralık soruşturmalarında istifa eden eski bakan Erdoğan Bayraktar'ın geçmişte "Ne yaptıksa birlikte yaptık" sözünü ve son günlerde tartışma yaratan "Dosyamda ne varsa doğrudur" ifadelerini hatırlatarak şu yorumu yaptı:

"Evet, orada bir yerlerde 'Ne yaptıksa birlikte yaptık' diyerek tarihe not düşen sancılı bir adam var. Soru şu: Yaşanan süreç içinde acaba daha kaç kişi 'Ne yaptıysak birlikte yaptık' diyordur, diyecektir? Ve kim nasıl bedel ödeyecektir?"

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları