loading
close
SON DAKİKALAR

Akşener'den askıda ekmek kampanyasına tepki gösteren Erdoğan'a: Küçük ortağının bundan haberi var mı?

Akşener'den askıda ekmek kampanyasına tepki gösteren Erdoğan'a: Küçük ortağının bundan haberi var mı?
Tarih: 28.10.2020 - 18:30
Kategori: Siyaset

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, askıda ekmek kampanyasıyla ilgili "Bugün evine ekmek götüremeyen diye bir şey Türkiye'de var mı? Buna inanıyor musunuz?" diyen Erdoğan'a "Küçük ortağının bundan haberi var mı?" diye sordu.

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugünkü grup toplantısının ardından bir gazetecinin sorusu üzerine Bahçeli'nin askıda ekmek kampanyasına tepki gösterdi. Erdoğan, "Bırakın Allah'ınızı severseniz. Bugün evine ekmek götüremeyen diye bir şey Türkiye'de var mı? Buna inanıyor musunuz? Elhamdülillah, bugün asgari ücretiyle, maaşıyla, her şeyiyle birçok ülkeyi geride bırakmış bir Türkiye var. Büyüme oranına bakıyorsun, şu anda dünyada hamdolsun en iyi noktada olan bir ülkeyiz. IMF'in, OECD'nin ölçeklerine bakıyorsun, en iyi konumda olan ülke konumundayız ama bunlar hesap kitap bilmiyor" dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Erdoğan'ın sözlerinin yer aldığı bir haberi sosyal medya hesabından paylaştı. Erdoğan'ı etiketleyen Akşener, "Peki, 'Askıda Ekmek Kampanyası' başlatan küçük ortağının bundan haberi var mı Sayın @RTErdogan" diye sordu.

 

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları