loading
close
SON DAKİKALAR

Ali Koç 12 Mayıs 2012'yi unutmadı: Stadımızı gaza boğan, canımıza kast eden, o günü bize yaşatanlar için hafızalarımız ilk gün gibi tazedir

Ali Koç 12 Mayıs 2012'yi unutmadı: Stadımızı gaza boğan, canımıza kast eden, o günü bize yaşatanlar için hafızalarımız ilk gün gibi tazedir
Tarih: 12.05.2019 - 16:12
Kategori: Spor

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, 12 Mayıs 2012'de Galatasaray'la oynanan maçın ardından polisin Saraçoğlu Stadı'nı biber gazına boğmasına ilişkin "o günü bize yaşatanlar için hafızalarımız ilk gün gibi tazedir" dedi.

Ali Koç yaptığı açıklamada, "Unutulmamalıdır ki Fenerbahçe yalnız ve sahipsiz değildir. Kulübümüzün ve camiamız bu olaylarla ilgili yetkililerden hak ve adalet beklentisi içerisindedir" ifadelerini kullandı.

Ali Koç'un açıklaması şöyle:

"12 Mayıs 2012 tarihinde stadımızda oynanan maçın öncesinde planlı olarak gerginlik başlatan, maçın bitişiyle birlikte ortada en ufak bir olay yokken hatta tam aksine taraftarlarımız futbolcularımızı bağırlarına basıp alkışlarken stadımızı gaza boğan, canımıza kast eden, düşmanca ve her şeyden kötüsü sebepsizce çoluk çocuk, genç yaşlı demeden o günü bize yaşatanlar için hafızalarımız ilk gün gibi tazedir.

Unutulmamalıdır ki Fenerbahçe yalnız ve sahipsiz değildir. Kulübümüzün ve camiamız bu olaylarla ilgili yetkililerden hak ve adalet beklentisi içerisindedir.

Fenerbahçe Spor Kulübü var oldukça o günü ve o günün görünen, görünmeyen rol sahiplerini unutmayacak; 3 Temmuz, 4 Nisan gibi 12 Mayıs’ı da olay aydınlatılana kadar gündeminde tutacaktır."

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları