loading
close
SON DAKİKALAR

Az orijinal olun, tatilde bu pozları vermeyin

Az orijinal olun, tatilde bu pozları vermeyin
Tarih: 05.08.2014 - 18:55
Kategori: Seyahat

Tatile gittiğinizde bu saçma pozları vermeyin, az orijinal olun...

İnsanlık her yıl dünya etrafında attığı yazlık turuna devam ediyor. Turistler bu yıl da şaşırtmadı: Kimileri İtalya ’daki Pisa Kulesi’ni tutarmış gibi poz verdi, kimileri Mısır ’daki Sfenks’e sarılır öper gibi… Tarihin en klişe pozlarını tekrar eden turistler, binlerce insanla aynı pozları vermekte bir beis görmüyor olabilir. Ama siz okuyucu, siz orijinal olun. Bu pozlar yerine daha yaratıcı bir şeyler bulun.

Fotoğraf makinası icad edileli beri çekilen, sıkıcı pozlardan bazıları…

1. “Eyfel Kulesi parmacıklarımın arasında”ya da “Öyle uzun boyluyum ki Louvre Müzesi’nin tepesine dokundum” pozu (DOKUNAMADI)

2. “Vallahi çok denedik ama gülmedi” pozu3. Egzotik bir ülkede garip gurup hayvanlarla çekilen “Sokmasa bari :)) ” pozu4. “Havada durdum, bu da kanıtı” pozu5. Pisa Kulesi’nin önünde çekilen, “Power Rangers ne güzel diziydi be, keşke yine yayına girse” pozu6. “İngilizler hala telefon kulübesi kullanıyor, çok şaşırtıcı bir şey” pozu7. “Buraya heykel koymayı unutmuşsunuz, neyse bari boşluğu doldurayım…” pozu8. Japonların ayarsızca, ortada hiçbir şey yokken bile zafer işareti yaparak poz vermesi9. Bu da rock yıldızı taklidi yaparak, yarım zafer pozu veren bir Japon amca. Cidden, amaç nedir?10. “e”nin üstüne çıkarak verilen “Amsterdam’da olan Amsterdam’da kalır” pozu


11. “Mısır’a kadar gittim, Sfenks’i öpmedim demeyeyim” pozu


ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları