loading
close
SON DAKİKALAR

Bankalar çalışma saatlerini değiştirdi

Bankalar çalışma saatlerini değiştirdi
Tarih: 23.03.2020 - 15:40
Kategori: Ekonomi

Türkiye Bankalar Birliği (TBB), koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek için bankaların çalışma saatlerinde değişiklik yapılması yönünde tavsiye kararında bulundu. 7 banka TBB'nin kararına uyarak mesai saatlerini değiştirdi.

Türkiye Bankalar Birliği'nin koronavirüs tedbirleri kapsamında aldığı çalışma saatlerinin değişmesi yönündek tavsiye kararı bugün İş Bankası, Garanti BBVA, Akbank, QNB Finansbank, Yapı Kredi, İNG ve TEB tarafından uygulanmaya başlandı.

İş Bankası koronavirüs tedbirleri kapsamında çalışma saatlerini değiştirdiğini şu açıklamayla duyurdu:

"​Değerli müşterilerimiz, ​

Koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek, sizlerin, çalışanlarımız ve toplumumuzun sağlığını korumak amacıyla şubelerimizde gişe çalışma saatleri, 23.03.2020 Pazartesi gününden itibaren saat 12.00-17.00 arası olacak şekilde değiştirilmiştir.

Bankacılık işlemleriniz için evinizden çıkmadan 7/24 kullanabileceğiniz İşCep, Maximum Mobil ve İnternet Şubesi gibi şube dışı kanallarımızı tercih etmenizi önemle rica ederiz.

Nakde ihtiyaç duyduğunuzda, şubelerimize gitmeden Bankamatiklerimizde hesabınızdan kartınızla günlük 5.000 TL, İşCep’ten karekod ile 3.000 TL olmak üzere 8.000 TL’ye kadar nakit çekebilirsiniz. Diğer banka ATM’lerinde ise İş Bankası kartınızla günlük 5.000 TL’ye kadar ücretsiz nakit çekme imkanınız bulunmaktadır."

Diğer bankaların sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamalar da şöyle:

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları