loading
close
SON DAKİKALAR

Beşiktaş Belediyesi, Mehmet Üstünkaya Tesisleri'ni Beşiktaş'tan devraldı

Beşiktaş Belediyesi, Mehmet Üstünkaya Tesisleri'ni Beşiktaş'tan devraldı
Tarih: 20.11.2019 - 16:18
Kategori: Spor

Beşiktaş Jimnastik Kulübü'Yle görüşen Beşiktaş Belediyesi, Mehmet Üstünkaya Tesisleri'ni devraldı.

Beşiktaş Belediyesi'nden yapılan açıklamada, "Belediyemiz bundan sonra da ilçemizin ve ülkemizin gurur kaynağı olan Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün daha iyi günlere kavuşması için yasa ve yönetmeliklerin kendisine verdiği yetki çerçevesinde ortak masalarda tüm konuları çözüme kavuşturmak için çalışmaya devam edecektir" denildi.

Belediyenin açıklaması şöyle:

"Belediyemiz ile Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün yeni dönemde yaptığı görüşmeler tamamlanmış bulunmaktadır. Bu görüşmeler sonucunda, KAP açıklamasında yer verilen Mehmet Üstünkaya Tesisleri (No1903) isimli alanın Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ne daha büyük bir mali yük getirmesine önlem amaçlı olarak Beşiktaş Jimnastik Kulübü ve Beşiktaş Belediyesi ile birlikte verilen ortak karar neticesinde tesis belediyemizce devralınmıştır.

Belediyemiz bundan sonra da ilçemizin ve ülkemizin gurur kaynağı olan Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün daha iyi günlere kavuşması için yasa ve yönetmeliklerin kendisine verdiği yetki çerçevesinde ortak masalarda tüm konuları çözüme kavuşturmak için çalışmaya devam edecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları