loading
close
SON DAKİKALAR

Bu hafta 7 film vizyona girdi

Bu hafta 7 film vizyona girdi
Tarih: 25.09.2020 - 17:36
Kategori: Kültür & Sanat

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 3'ü yerli 7 film vizyona girdi.

İşte bu hafta vizyona giren filmler...

Kovan
Eylem Kaftan'ın yönetmenliğini yaptığı; Meryem Uzerli, Feyyaz Duman, Hakan Karsak, Burcu Salihoğlu ve Dizem Kaftan'ın rol aldığı Kovan, annesinin hastalığı üzerine Almanya'dan Artvin'e gelip arıcılıkla uğraşmaya başlayan bir kadının hikayesini konu alıyor.

Randıman
Cezmi Baskın, Salih Kalyon, Yağmur Ün, Kerim Aydemir ve Feriha Eyüboğlu'nun rol aldığı Randıman adlı filmi, Mehmet Hoşnut yönetti. 

Komedi türündeki yapım, çalıştığı reklam ajansının önemli bir işi için çocukluğunun geçtiği ve fındık tarlalarında büyüdüğü Ordu'ya giden genç bir kızın başından geçen olaylar etrafında dönüyor.

Cin Baskını
Kadir Genç'in yönetmenliğini üstlendiği; Yağmur Çapal, Neslişah Ertürk, Göknil Gök ve Uğur Elaldı'nın oynadığı yerli korku filmi Cin Baskını, okul arkadaşının başarılarını kıskanan bir kızın ona karşı farklı büyülere başvurmasıyla gelişen olayları konu ediniyor.

Ölümsüzlerin Savaşı
Eric Roberts, Mindy Robinson, Bill Oberst Jr. ve Ronnie Nanos'ın başrollerinde yer aldığı Ölümsüzlerin Savaşı, aksiyon meraklılarının ilgisini çekmeye aday.

Joe Lujan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu film, müttefik haline gelen Trikalypse ile isyancıların, hüküm süren Dominion'a karşı verdikleri özgürlük savaşını beyaz perdeye taşıyacak.

Sekiz Yüz
Çinli yönetmen Hu Guan imzası taşıyan Sekiz Yüz'ün başrollerinde Zhi-zhong Huang, Zhang Junyi, Hao Ou ve Wu Jiang gibi isimler yer alıyor.

Çin'de büyük bir gişe başarısı elde eden aksiyon ağırlıklı dönem filmi, 1937 yılında Şangay'da kendilerini sıkıştıran Japon ordusuna karşı savaşan 800 Çin askeri ve sivilin hikayesini anlatıyor.

David Copperfield'ın Çok Kişisel Hikayesi
19. yüzyılın en büyük roman yazarlarından Charles Dickens'ın ünlü eserinden uyarlanan David Copperfield'ın Çok Kişisel Hikayesi doğumundan itibaren belli başlı talihsizlikler geçiren ve türlü badireler atlatan David Copperfield'ın, yeryüzünde kendine bir yer edinme çabasını anlatıyor.

Başrollerinde Dev Patel, Peter Capaldi, Hugh Laurie, Tilda Swinton ve Ben Whishaw'ın yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Armando Iannucci oturuyor.

Ormandaki Cadı
Hannah Kasulka, Craig Arnold, Sasha Clements, Corbin Bleu ve Alexander De Jordy'in rol aldığı Ormandaki Cadı adlı filmin yönetmenliğini Jordan Barker üstlendi. Korku ve gerilim türündeki yapımın hikayesi; üniversite öğrencisi Jill ve arkadaşlarının çıktıkları kış tatilinde yaşanan gerilimli olaylar etrafında şekilleniyor.

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları