loading
close
SON DAKİKALAR

Cem Küçük: Erdoğan karşıtı herhangi biri seçilirse biz dahil herkes yargılanır. Beni tutukladılar diyelim Avrupa Birliği açıklama mı yapacak?

Cem Küçük: Erdoğan karşıtı herhangi biri seçilirse biz dahil herkes yargılanır. Beni tutukladılar diyelim Avrupa Birliği açıklama mı yapacak?
Tarih: 17.12.2019 - 09:53
Kategori: Medya

Yandaş Cem Küçük, "Erdoğan karşıtı herhangi biri seçilirse biz dahil herkes yargılanır. Seri tutuklama başlar" dedi.

Cem Küçük Beyaz TV'de Mehmet Metiner'le birlikte katıldığı Dinamit isimli programda dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Küçük, "Erdoğan karşıtı herhangi biri seçilirse biz dahil herkes yargılanır. Seri tutuklama başlar. Elinden bir günden medyasını alırlar. FETÖ ile uğraşanların kellerini alırlar. FETÖ'cüler çıkar. KHK hemen çıkar, mağdurlar tamam ama diğerleri de çıkar. ABD'yi, Avrupa'yı yanına aldın mı istediğin gibi kanun çıkarırsın. Tutukladın Mehmet Metiner'i, Melih Gökçek'i Avrupa Birliği itiraz mı edecek? Erdoğan'a cesaret edemezler ama çevresine gelirler. Metiner'i, Gökçek'i tutuklarlarsa kim kurtarır? Beni tutukladılar diyelim AB açıklama mı yapacak?"  dedi.

Mehmet Metiner ise Küçük'ün açıklamasına "İlk telef olacak olan biziz yani. Yahu korkutma bizi, zaten yeterince korkağız bir de bu laflardan sonra köşemize çekileceğiz" şeklinde karşılık verdi. 

Küçük, "Ben İngilizce biliyorum. Hadi ben Londra'ya gittim diyelim iki günde beni iade ederler. Abdulhamit'in başına gelenlere iyi bakmak lazım" derken Metiner, "Ben İngilizce de bilmiyorum. Gidecek yerim de yok" ifadelerini kullandı.

 

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları