loading
close
SON DAKİKALAR

CerModern 2 Haziran’da ziyaretçilere kapılarını açıyor

CerModern 2 Haziran’da ziyaretçilere kapılarını açıyor
Tarih: 01.06.2020 - 14:04
Kategori: Kültür & Sanat

CerModern kapılarını yeniden açmaya hazırlanıyor. CerModern tarafından yapılan açıklamada 2 Haziran’da yapılacak açılışın ardından ziyaretçiler de koronavirüs önlemlerine uygun şekilde içeri alınacak

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüsü salgını nedeniyle 19 Mart 2020 tarihinde faaliyetlerine ara veren CerModern, 2 Haziran’da yeniden açılacak. CerModern’den yeni döneme ilişkin yapılan açıklamaya göre, tüm ziyaretçilere maske takma zorunluluğu getirilirken ziyaretçilerin giriş esnasında vücut ısısı ölçümlerinin de yapılacağı belirtildi.

BİLETLER İNTERNETTEN TEMİN EDİLECEK

Birçok noktada el dezenfektanının yanı sıra, açık hava terasında gerçekleşecek sinema, tiyatro, konser ve dans gösterilerinde sosyal mesafe ve hijyen önlemlerinin de azami düzeyde sağlanacağı ve bu yıl sonuna kadar sergiler dışındaki tüm etkinliklerin biletlerinin internetten temin edilebileceği belirtildi.

CerModern bünyesinde faaliyet yürüten CafeModern’in de özel kimyasal ve hijyen maddeleriyle açılış öncesi ve sonrasında düzenli olarak dezenfekte edileceği ve faaliyetlerine kaldığı yerden devam edeceği belirtildi.

Kaynak : istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları