loading
close
SON DAKİKALAR

CHP Adana İl Gençlik Kolları'ndan esnaf ziyareti

CHP Adana İl Gençlik Kolları'ndan esnaf ziyareti
Tarih: 22.10.2020 - 11:51
Kategori: Siyaset

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Gençlik Kolları, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun esnafın sorunları için açıkladığı 17 maddelik çözüm önerilerini kuzey ilçelerde faaliyet gösteren esnafa anlattı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Gençlik Kolları Başkanı Mete Çelebi ve il gençlik kolları yönetim kurulu, ilçe gençlik kolları başkanları ve üyeleri, Tufanbeyli, Saimbeyli ve Feke ilçelerinde ilçe başkanlarıyla birlikte esnaf ziyaretleri yaptı.

Covid-19 salgını sürecinde borçları katlanarak artan ve yaşam mücadelesi veren esnafın sorunlarının çözümü için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıkladığı 17 maddelik çözüm önerilerini içeren broşürleri esnafa dağıtan CHP’li gençler, esnafın CHP’den ve CHP’li belediyelerden beklentilerini de dinledi.

Saimbeyli’nin düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü dolayısıyla Saimbeyli halkına da Türk bayrağı da armağan eden CHP’li gençler Saimbeyli şehitliğinde de şehitler için Kuran-ı Kerim okuttu.

CHP’nin halkın sorunlarına akılcı, uygulanabilir çözümler içeren politikalar ürettiğini söyleyen İl Gençlik Kolları Başkanı Mete Çelebi, “Partimizin halkın yararına olan bu politikalarını halkımıza doğru bir şekilde anlatacağız. Sadece seçim zamanında değil halkımızın geçim derdiyle mücadele ettiği zamanlarda da halkımızın yanındayız. Ekonomik sorunlarla boğuşan esnafımızı bu zor günlerinde yalnız bırakmayacağız. Esnafımız asla yalnız değildir, çünkü Türkiye’nin birleştirici gücü olan CHP,  herkes için var” diye konuştu.

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları