loading
close
SON DAKİKALAR

CHP Karesi İlçe Başkanlığı'ndan, iletişim bürosuna yapılan saldırıya ilişkin açıklama

CHP Karesi İlçe Başkanlığı'ndan, iletişim bürosuna yapılan saldırıya ilişkin açıklama
Tarih: 05.09.2020 - 13:41
Kategori: Yurt

CHP Karesi İlçe Başkanlığı ilçe iletişim bürosuna sabaha karşı yapılan saldırıyla ilgili basın açıklamasında bulundu.

CHP Karesi İlçe Başkanlığı'nın sosyal  medya hesabından ilçe iletişim bürosuna yapılan saldırıyla ilgili açıklaması şöyle:

" Daha önce Cumhuriyet Savcılığı'na da şikayette bulunduğumuz ve ilçe örgütümüze karşı Sakarya mahallesindeki ve bölgedeki yurttaşlarımızı kışkırtan sosyal medya paylaşımlarının sahibi Murat Ayaşoğlu'nun çabaları Sakarya mahallesi iletişim büromuzda amacına ulaştı. Dün( 04 eylül sabaha karşı )büromuzda yapmış olduğumuz parti ve Türk bayraklı süslerimiz 2 şahıs tarafından parçalanarak saldırıya uğradı.İletişim büromuza yapılan bu saldırının belirli kaynaklar ve mahfiller tarafından yönlendirildiğini düşünmekteyiz. Ancak halk için verdiğimiz mücadelede hiçbir şey bizleri yolumuzdan ayırmayacaktır. Ne ülkemizin ne partimizin bayraklarına el sürülmesine izin vermeyeceğiz. Partimizin genlerinde bulunan bu aydınlanmacı ve halkçı yolu her ne olursa olsun yürümeye devam edeceğiz, halkımızla beraber olma çabalarımız ve çalışmalarımız devam edecektir.

Saldırıdan sonra yapmış olduğumuz başvuru neticesinde 2 şahsın yakalandığını öğrenmiş bulunmaktayız. Bu konuda gösterdikleri hassasiyetten dolayı öncelikle emniyet güçlerimize teşekkür ederiz. Dışarıdan yönlendirildiğini düşündüğümüz bu tip olay ve saldırılara karşı tüm örgütümüzü ve parti dostlarımızı dayanışmaya davet ediyoruz. Hiçbir karanlık, kararlı mücadelemizi boğamayacak, iktidar yürüyüşümüze engel olamayacaktır.

Partimizin ve Karesili hemşehrilerimizin dikkatine saygıyla sunarız."

Kaynak : istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları